zamknij

Sportowe emocje i stylowa elegancja - Gentleman's Day na Partynicach

Ekspozycja legendarnych modeli motocykli, popisy najlepszych barberów, a na torze końska dawka sportowych emocji. W niedzielę na wrocławskich Partynicach odbył się Gentleman's Day - święto elegancji i wyśmienitego stylu. Nie brakowało oczywiście widowiskowych wyścigów konnych, które nie zawsze kończyły się zgodnie z przewidywaniami ekspertów.

Zobacz
2018-08-06 487 Autor: materiały prasowe / Agata Władyczka
Dzień Arabski na Wrocławskim Torze Wyscigów Konnych

Emocjonujące gonitwy, żywiołowy doping publiczności i żar lejący się z nieba - tak wyglądała wyścigowa niedziela na Partynicach. Pomimo niemiłosiernych upałów, Wrocławski Tor Wyścigów Konnych odwiedziło prawie trzy tysiące widzów, którzy byli świadkami zaciętej rywalizacji niemalże w każdej gonitwie.

Zobacz
2018-07-30 530 Autor: Marta Nowakowska
X Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Ulicznej Osób Bezdomnych

Na placu Solnym powstało piłkarskie boisko. W ten weekend odbywają się tam X Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Ulicznej Osób Bezdomnych. Już od 10 lat turniej daje uczestnikom możliwość aktywnego spędzenia czasu i wzięcia udziału w zawodach sportowych, co uczy budowania relacji społecznych opartych na współpracy, odpowiedzialności i zaufaniu.

Zobacz
2018-07-28 623 Autor: Magda Pasiewicz
Pierwszy tegoroczny trening Jogi w Parku we Wrocławiu

W niedzielę w parku Juliusza Słowackiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Panoramy Racławickiej, odbyła się pierwsze tegoroczne zajęcia Jogi w Parku. Na pierwszym treningu pojawiło się kilkadziesiąt osób, które wykonywały kolejne ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Zobacz
2018-07-01 690 Autor: Magda Pasiewicz
Meta wrocławskiego półmaratonu na Stadionie Olimpijskim

Ponad dziesięć tysięcy biegaczy ukończyło szóstą edycję PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu. Jak uczestnicy, którzy pokonali dystans nieco ponad 21 kilometrów, cieszyli się na mecie?

Zobacz
2018-06-17 4303 Autor: Paweł Prochowski
Tysiące biegaczy na ulicach miasta. 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton (cz.2)

Mengistu Zelalem z Etiopii i Agnieszka Gortel-Maciuk wygrali szóstą edycję PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu. Etiopczyk pokonał 21 kilometrów i 97,5 metra w czasie 1:03:55, natomiast Polska na mecie zameldowała się godzinę, 14 minut i 49 sekund po starcie. Była to rekordowa odsłona wrocławskiego biegu, bo tym razem na starcie stanęło 10832 biegaczy.

Zobacz
2018-06-17 5807 Autor: Magda Pasiewicz
Tysiące biegaczy na ulicach Wrocławia. Nocny półmaraton w stolicy Dolnego Śląska

Zobacz
2018-06-17 6191 Autor: Paweł Prochowski
Wrocław przygotowuje się do półmaratonu. Pierwsi biegacze już na Olimpijskim

W sobotę o godzinie 22 dwanaście tysięcy biegaczy wystartuje w 6. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie. Pierwsi uczestnicy wrocławskiej "połówki" w naszym mieście pojawili się już w piątek.

Zobacz
2018-06-16 995 Autor: Paweł Prochowski
Wrocławska strefa kibica na mistrzostwa świata przy Hali Stulecia

Za nami pierwszy mecz mistrzostw świata w piłce nożnej. Wrocławianie mogli oglądać to spotkanie w strefie kibica przy Hali Stulecia, gdzie choć nie zgromadziły się tłumy, można było wyczuć atmosferę wielkiego piłkarskiego święta.

Zobacz
2018-06-15 1026 Autor: Magda Pasiewicz
Crystal Cup dla Sztorma, tłumy na Partynickim Torze Wyścigów Konnych

Najbardziej oczekiwany dzień sezonu wyścigowego 2018 roku na Partynicach ponownie przyciągnął tłumy wielbicieli wyścigów konnych i wyścigowej elegancji. Trybuny partynickiego toru szczelnie wypełniły się publicznością dopingującą zmagania jeźdźców, jak i podziwiającą musztrę oraz szarżę ułańską.

Zobacz
2018-06-10 1275 Autor: Magda Pasiewicz
Gala 25-lecia WTS-u Wrocław

30 maja we wrocławskim hotelu Haston odbyła się gala podsumowująca 25-lecie działalności WTS-u Wrocław. Na imprezie spotkały się żużlowe pokolenia - obecna drużyna Betard Sparty i zawodnicy, którzy zdobywali mistrzostwo Polski w żółto-czerwonych barwach w latach 1993, 1994, 1995 i 2006.