Nie żyje były trener Gwardii Wrocław Ryszard Furdyna. Pod jego okiem międzynarodowe sukcesy święcili m.in. Wojciech Bartnik czy Mateusz Masternak. Furdyna zmagał się w ostatnich latach z chorobą. Zmarł w wieku 73 lat.

2020-04-01 15:11 Autor: Aleksander Hutyra
Pracowity i pełen sukcesów weekend bokserów wrocławskiej Adrenaliny
0

Bokserzy wrocławskiego Adrenalina Boxing Club mają za sobą pracowity weekend. Na gali w Dzierżoniowie swój debiut zawodowy zaliczył Sahan Aybay, a jego młodsi klubowi koledzy startowali w mistrzostwach Dolnego Śląska.

2020-03-08 23:13 Autor: Aleksander Hutyra
Wrocławscy bokserzy wicemistrzami Polski
0

Podczas 90. edycji Mistrzostw Polski Seniorów, które od 24 do 29 listopada rozgrywane były w Opolu, wystartowało dwóch zawodników wrocławskiej Adrenaliny. Mateusz Wojtasiński w wadze 57 kg i Rafał Wołczecki w wadze 75 kg wywalczyli srebrne medale.

2019-12-01 17:55 Autor: ah
Wrocławianin mistrzem Polski młodzieżowców w boksie
0

Kolejny sukces reprezentanta Adrenalina Boxing Club Wrocław. Na odbywających się w dniach 6-12.10 w Ciechocinku Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Mężczyzn, mistrzem Polski w kategorii wagowej do 75 kg został Rafał Wołczecki.

2019-10-14 14:32 Autor: ah
Bokser wrocławskiej Adrenaliny mistrzem Polski młodzików
0

Reprezentant wrocławskiego klubu Adrenalina Boxing Club - Iwan Kucherenko - wywalczył złoty medal na odbywających się w dniach od 16 do 21 września w Łomży mistrzostwach Polski u-14 w boksie.

2019-09-24 10:50 Autor: Aleksander Hutyra
Bokserzy Gwardii odbili się od drzwi sali. Trenowali na Placu Wolności
0

Młodzi bokserzy Gwardii Wrocław odbili się w poniedziałek od drzwi hali przy ul. Krupniczej, na której do tej pory odbywały się ich treningi. Sportowcy w ramach protestu trenowali w środę na pl. Wolności vis a vis hali.

2019-09-04 18:00 Autor: Aleksander Hutyra
Druga strona medalu (odc.46) - Robert Złotkowski
0

Robert "Złoty" Złotkowski - mistrz świata i Europy w kickboxingu, wielokrotny mistrz Polski w k-1, zawodowy bokser, obecnie jeden z najbardziej uznanych polskich trenerów jest gościem Andrzeja Gliniaka w "Drugiej stronie medalu".

2019-05-17 21:05 Autor: Andrzej Gliniak
Reprezentant Adrenalina Boxing Club wygrał swoją walkę w meczu Polska - Niemcy
0

W Myszkowie rozegrano międzypaństwowy mecz bokserski kadetów, w którym zmierzyli się Polacy i Niemcy. Biało-Czerwoni wyszli z tej konfrontacji zwycięsko, a swoją walkę wygrał wrocławianin, Jakub Przeszak.

2019-05-09 09:55 Autor: Aleksander Hutyra
Zawodniczka Adrenalina Boxing Club ze srebrnym medalem mistrzostw Polski
0

Pod koniec marca w Grudziądzu odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Juniorek w boksie. Srebrny medal na tych zawodach wywalczyła zawodniczka Adrenalina Boxing Club Wrocław - Magdalena Sochowicz.

2019-04-12 09:23 Autor: Aleksander Hutyra
Adrenalina ze złotym medalem na mistrzostwach Polski juniorów w boksie [ZDJĘCIA]
0

Podczas rozgrywanych w Koninie mistrzostw Polski juniorów w boksie reprezentant wrocławskiego Adrenalina Boxing Club, Denys Krotiuk wywalczył złoty medal.

2019-03-27 09:32 Autor: Aleksander Hutyra