Targi Urody, Mody, Ślubne
0

21 lutego w Hali Orbita odbędą się Targi Urody, Mody, Ślubne.

2010-02-16 00:00 Autor: Agnieszka Nesterowicz, materiały prasowe
Siatkarki Gwardii wygrały spotkanie z MKS-em pomimo , iż po dwóch setach przegrywały 2:0.
1

Gwardia lubi tie-breaki

Kolejne zwycięstwo zespołu Impelu Gwardii Wrocław osiągnięte po pięciosetowej walce.

2009-12-22 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Basketmania pozwala ''zaszczepić'' w młodzieży pasję do do gry w koszykówkę.
1

Mikołaj przyjacielem koszykówki

"Mikołaj przyjacielem koszykówki" jest turniejem wchodzącym w skład projektu - Basketmania.

2009-12-14 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Już w niedzielę siatkarki Gwardii będą miały okazje do rehabilitacji po porażce w Azerbejdżanie. Przeciwniczkami wrocławianek w spotkaniu PlusLigi kobiet będzie drużyna z Bydgoszczy.
0

Siatkówka: Gwardia odpada z Pucharu CEV

Siatkarki Impelu Gwardii Wrocław musiały uznać wyższość zespołu Rabita Baku.

2009-12-11 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Klęska w czwartym secie nie pozwoliła trenerowi Błaszczykowi i jego drużynie na osiagnięcie korzystnego wyniku w meczu z Rabitą.
0

Piłka siatkowa: Rabita lepsza od Gwardii

Klęska w czwartym secie spowodowała, że siatkarki Gwardii jak najszybciej chcą zapomnieć o spotkaniu z drużyną Rabita Baku.

2009-12-02 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Siatkarki Gwardii po raz drugi w obecnym sezonie zgarają o punkty w hali Orbita.
0

Piłka siatkowa: Trudny mecz Gwardii

Impel Gwardia zmierzy się z liderem PlusLigi zespołem Alupropfu Bielsko-Biała

2009-11-25 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Cykl Otwartych Mistrzostw Wrocławia jest głównym organizatorem imprez biegowych w naszym mieście.