Instambul universitesi

Fantastyczna Ślęza! Mistrzynie Polski zmiażdżyły Instanbul Universitesi! [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław zdemolowała turecki Instanbul Universitesi w ostatnim meczu fazy grupowej rozgrywek Eurocup. Po pierwszej połowie wrocławianki prowadziły różnicą 15 "oczek", a po zmianie stron wrzuciły wyższy bieg i jeszcze powiększyły swoją przewagę. Ostatecznie mistrzynie Polski wygrały aż czterdziestoma (!) punktami - 95:55 - i jest to najwyższe zwycięstwo w Pucharze Europy w tym sezonie.

2017-11-30 19:15 Autor: prochu
Misja
0

Misja "Stambuł". Ślęza walczy o rozstawienie przed play-offami EuroCupu [ZAPOWIEDŹ]

Koszykarki Ślęzy staną w czwartek przed szansą zakończenia grupowych zmagań w Pucharze Europy z kompletem zwycięstw. Wrocławianki zmierzą się na wyjeździe z zespołem Istanbul Universitesi. Początek o godzinie 16 polskiego czasu.

2017-11-29 06:00 Autor: prochu
Dwie różne połowy. Ślęza nadal niepokonana w europejskich pucharach! [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław po 20 minutach czwartkowego spotkania z Instanbul Universitesi przegrywały już 13 punktami i nie spisywały się najlepiej. Po zmianie stron podopieczne Arkadiusza Rusina zaczęły grać jak z nut i szybko odrobiły straty, ostatecznie wygrywając 67:58. Było to trzecie zwycięstwo 1KS-u w rozgrywkach EuroCup.

2017-10-27 10:20 Autor: prochu
Kolejny turecki rywal w EuroCupie. Ślęza podejmuje Instanbul Universitesi [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarki Ślęzy nie zwalniają tempa. W czwartek mistrzynie Polski rozegrają kolejny mecz, tym razem w EuroCupie. W hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim ich przeciwnikiem będzie turecki Istanbul Universitesi. Początek o godzinie 19.

2017-10-25 09:05 Autor: prochu
Poizometryczna relaksacja,
0

Poizometryczna relaksacja, "Mam tę moc" i nasza Tania - kulisy derbowego meczu Ślęzy z CCC [WIDEO]

Klubowa telewizja Ślęzy Wrocław jak zawsze przygotowała ciekawe kulisy meczu koszykarek Ślęzy. Tym razem wrocławianki musiały uznać wyższość rywalek, ale z materiału możemy dowiedzieć się, jakie polskie imię otrzymała Tania Perez oraz jak na trybunach czuje się była zawodniczka 1KS-u Agnieszka Majewska. Nie zabraknie tradycyjnego śpiewania w wykonaniu Marissy Kastanek.

2017-10-25 13:30 Autor: prochu