KARATE KYOKUSHIN

Wrocławianka złotą medalistką mistrzostw świata karate kyokushin
0

W drugi weekend grudnia, w rosyjskim Jekaterynburgu odbyły się mistrzostwa świata karate kyokushin, organizowane przez federację KWU. Polacy na tych zawodach wywalczyli trzy medale, a złoto trafiło do zawodniczki z Wrocławia, Agaty Winiarskiej.

2017-12-18 11:23 Autor: prochu
Policyjny karateka z Wrocławia w akcji
0

Wrocławski policjant już po raz drugi został mistrzem Polski

Złoty medal w kategorii Open Senior+35 na XV Mistrzostwach Polski Seniorów Open, które odbyły się w Koszalińskiej Hali Sportów Walki wywalczył podinsp. Wojciech Żmija – funkcjonariusz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. W tej największej krajowej imprezie karate kyokushin wzięło udział blisko 170 zawodników reprezentujących wszystkie federacje. Podczas zawodów przedstawiciele Polskiego Związku Karate, w uznaniu tegorocznych licznych sukcesów sportowych policjanta powołali go do Polskiej Kadry Narodowej.

2014-10-29 12:04 Autor: jg
Wrocławscy policjanci są zaprawieni w bojach
0

Wrocławski policjant-karateka najlepszy

W Ostrołęce rozegrane zostały zawody w karate kyokushin, w ramach Grand Prix Polski. W turnieju wystartowali zawodnicy z 18 klubów. Były to pierwsze zawody w powakacyjnym sezonie startowym. Mocne otwarcie miał podinsp. Wojciech Żmija z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, wygrywając kategorię Senior Masters. Złoty medal wywalczony w karate kyokushin, w walce full contact, był kolejnym w tym roku, wysokim osiągnięciem funkcjonariusza na krajowych i zagranicznych arenach sportowych.

2014-09-24 15:24 Autor: jg
Wrocławscy policjanci są bardzo wszechstronni
0

Wrocławski policjant mistrzem karate

W czeskiej miejscowości Hostinne odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Czech w karate kyokushin. W zawodach wzięło udział blisko 140 zawodników z 19 klubów z Czech oraz Polski. Sędzią Głównym zawodów był sensei Jan Soukup – wicemistrz świata open z 2007 roku. W zawodach tych udział wziął również wrocławski policjant podinsp. Wojciech Żmija, który zdobył złoty medal w kategorii senior master.

2014-05-05 11:56 Autor: jg
Wrocławscy funkcjonariusze mają również wiele pasji
0

Wrocławski policjant zdobył złoty medal na najbardziej prestiżowych zawodach w Polsce

W minioną sobotę, na zakończenie tego roku odbył się w Płocku największy turniej w karate Kyokushin, w walce full kontakt. Mistrzostwa Polski Open – zawody karate bez podziału na kategorie wagowe, to turniej dla najlepszych i najtwardszych zawodników tej dyscypliny sportowej. Złoty medal w kategorii powyżej 35 lat zdobył podinsp. Wojciech Żmija z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

2013-12-23 11:08 Autor: jg
0

Karate we Wrocławiu

W najblizszą sobotę sala sportowa przy ulicy Orzechowej gościć będzie zawodników biorących udział w Pucharze Polski Karate Kyokushin.

2011-05-25 00:00 Autor: Piotr Kolisko