Pszczółka Lublin

Ślęza znów deklasuje na wyjeździe! (DUŻO ZDJĘĆ)
0

Ślęza Wrocław wygrywa drugi mecz w tym sezonie w Basket Lidze Kobiet - tym razem w pokonanym polu pozostawiła Pszczółkę AZS UMCS Lublin, wygrywając na wyjeździe 70:47. Choć końcowy wynik jest bardzo wysoki, to z pewnością nie było to łatwe zwycięstwo.

2016-10-20 08:00 Autor: Paweł Prochowski
W meczu 17. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Ślęza pokonała przed własną publicznością Pszczółkę AZS UMCS Lublin 80:79
0

Ślęza wzięła rewanż na Pszczółce. Wrocławianki wygrały po zaciętym meczu, potrzebna była dogrywka

W meczu 17. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Ślęza pokonała przed własną publicznością Pszczółkę AZS UMCS Lublin 80:79. O zwycięstwie wrocławianek zdecydował rzut Katarzyny Krężel oddany w ostatniej sekundzie dogrywki.

2016-02-07 19:19 Autor: tm
Koszykarkom Ślęzy do sukcesu zabrakło niewiele
0

Puchar Polski nie dla koszykarek Ślęzy

Koszykarkom Ślęzy przyjdzie jeszcze poczekać na pierwszy w historii klubu Pucharu Polski. W niedzielnych finale tych rozgrywek wrocławianki przegrały w Lublinie z tamtejszą Pszczółką AZS-em UMCS Lublin 58:66.

2016-02-01 13:50 Autor: jg
W meczu 6. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy przegrały w Lublinie z Pszczółką
0

Dogrywka i porażka w Lublinie. Ślęza znów na tarczy

W meczu 6. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy przegrały w Lublinie z Pszczółką AZS UMCS 83:88. Jeszcze w czwartej kwarcie wrocławianki prowadziła różnicą 15 punktów. Ambitne rywalki doprowadziły jednak do dogrywki, a w niej przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę.

2015-10-25 14:32 Autor: tm