Śląsk - GKS

0

Kulisy meczu Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów [VIDEO]

Piłkarze Śląska po dramatycznym spotkaniu pokonali na Oporowskiej GKS Bełchatów 1:0. Jedynego gola zdobył Cristian Diaz strzałem z rzutu karnego.

2012-04-09 00:00 Autor: slaskwroclaw/mw
0

Orest Lenczyk: Mieliśmy problemy i trochę szczęścia

Śląsk szczęśliwie pokonał GKS Bełchatów 1:0. Bohaterem spotkania był Marian Kelemen, który już na początku meczu obronił rzut karny. Słowackiego bramkarza wyróżnił również trener Orest Lenczyk.

2012-04-07 00:00 Autor: mw
Mecz z Legią był ostatnim, w którym Dalibor Stevanović zagrał od pierwszej minuty.
0

Dalibor Stevanovic gotowy do gry

Trener Orest Lenczyk zapowiadał na mecz z GKS-em Bełchatów (sobota, godz. 15.45) zmiany w składzie Śląska. Czy szansę od pierwszej minuty dostanie Dalibor Stevanović? Piłkarz twierdzi, że jest gotowy do gry.

2012-04-06 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Kibice Śląska będą mieli w sobotę powody do radości?
0

Orest Lenczyk: Upaść jest łatwo, trudniej się podnieść

W sobotę Śląska na Oporowskiej zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Dla obu zespołów to bardzo ważny mecz, bowiem ostatnio obie drużyny straciły punkty. Która ekipa się podniesie w sobotę (godz. 15.45)? Trener Orest Lenczyk mówi wprost: - Dla nas liczy się tylko zwycięstwo.

2012-04-06 00:00 Autor: mw
0

Marek Wasiluk: Brakuje nam konkretów

- Najlepsze wyniki osiągaliśmy wtedy, kiedy przechodziliśmy do defensywy i graliśmy z kontry, ale na dłuższą metę to nie jest styl, dzięki któremu czołowe drużyny zdobywają mistrzostwo. Nam natomiast brakuje konkretów. Nie jesteśmy konkretni w naszych akcjach - opowiada Marek Wasiluk, obrońca Śląska Wrocław.

2012-04-05 00:00 Autor: slaskwroclaw/mw
Śląsk wygrał wiosną tylko raz - z Cracovią 3:0.
0

Bełchatów szykuje się na Śląsk

W sobotę Śląsk zmierzy się na Oporowskiej z GKS-em Bełchatów. Goście bardzo skrupulatnie przygotowują się do tego spotkania.

2012-04-05 07:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Mecz z GKS-em Bełchatów nie zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim, ale na kameralnym obiekcie na Oporowskiej.
2

Bilety na mecz o być, albo nie być

We wtorek rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na sobotni mecz Śląska Wrocław z GKS-em Bełchatów, który zostanie rozegrany na stadionie przy Oporowskiej. Dla zespołu Oresta Lenczyka to mecz o być, albo nie być w walce o mistrzostwo Polski.

2012-04-03 00:00 Autor: mw