zamknij

Sparingi

Pogrom na koniec. Śląsk rozbił FC Hradec Kralove
0

Spotkania sparingowe zakończone w świetnym stylu. Śląsk Wrocław pokonał przy Oporowskiej drugoligowy czeski zespół FC Hradec Kralove 5:1. Tym samym wrocławianie zapewnili sobie spory rozpęd przed powrotem PKO Ekstraklasy.

2020-02-02 16:28 Autor: Bartosz Królikowski
Triumf na zakończenie. Śląsk pokonał FK Lipawa
0

Bilans sparingów na Cyprze na plus. Śląsk Wrocław w swoim ostatnim meczu kontrolnym rozgrywanym w cypryjskiej Larnace, pokonał łotewski zespół FK Lipawa 2:0. Tym samym zawodnicy Vitezslava Lavicki zakończyli wyjazdowe sparingi z bilansem dwóch zwycięstw i jednej porażki.

2020-01-28 18:09 Autor: Bartosz Królikowski
Rozpoczęli od remisu. Śląsk rozegrał sparing z Miedzią
0

Po prawie miesięcznej przerwie, piłkarze Śląska powrócili do rozgrywania meczów. W pierwszym sparingu zimowego okresu przygotowawczego zawodnicy Vitezslava Lavicki zremisowali 2:2 z pierwszoligową Miedzią Legnica. Mecz został rozegrany w Trzebnicy.

2020-01-16 15:33 Autor: Bartosz Królikowski
#VolleyWrocław rozegrał sparingi z niemieckim SC Potsdam
0

Ostatnie dni #VolleyWrocław spędził w Niemczech, w Poczdamie, gdzie miał okazję do sparingów z tamtejszym zespołem. Wrocławianki rozegrały z gospodyniami dwa spotkania.

2020-01-12 17:18 Autor: ah
#VolleyWrocław zagra sparingi z niemieckim SC Potsdam
0

Oczy siatkarskiego świata skupione są na turniejach kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich. Z tego powodu w Lidze Siatkówki Kobiet nastąpiła przerwa w rozgrywkach. Sztaby szkoleniowe poszukują możliwości sparingów, by utrzymać rytm meczowy. W najbliższych dniach #VolleyWrocław zagra sparingi z SC Potsdam.

2020-01-08 15:09 Autor: ah
By wiosna była tak udana, jak jesień. Znamy zimowych sparingpartnerów Śląska Wrocław
1

Piłkarze wrocławskiego Śląska mają za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu. W zimowej przerwie będą zatem chcieli jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej. Jak co roku rozegrają mecze sparingowe, a klub poinformował, które zespoły przetestują formę wrocławian.

2019-12-30 21:49 Autor: Bartosz Królikowski
Siatkarze Gwardii rozpoczynają mecze sparingowe. Na poczatek Stal Nysa
0

Siatkarze Gwardii Wrocław przed startem sezonu rozegrają cztery lub pięć spotkań sparingowych. Pierwsze z nich już w  w najbliższy piątek, na terenie nyskiej Stali.

2019-08-22 13:40 Autor: Aleksander Hutyra
Cztery sparingi piłkarzy Ślęzy Wrocław
0

Na początku lipca piłkarze Ślęzy Wrocław wznowili treningi. Przez pierwszy tydzień ćwiczyli w okrojonym składzie, bo zawodnicy biorący udział w Regions' Cup (zakończony zwycięstwem Dolnego Śląska) dostali kilka dni wolnego więcej. Od 8 lipca Ślęza trenuje w komplecie.

2019-07-09 12:59 Autor: prochu
Ślęza Wrocław przed turniejem w Jeleniej Górze
0

Koszykarki Ślęzy rozegrają w najbliższy weekend kolejne trzy mecze sparingowe. Wrocławianki wezmą udział w turnieju towarzyskim w Jeleniej Górze, gdzie ich przeciwnikami będą zespoły: Herner TC (Niemcy), Sokół Hradec Kralove (Czechy) oraz Kara Trutnov (Czechy).

2016-09-16 15:00 Autor: prochu