Czym w czwartek żył Wrocław? Przed południem ulice miasta opanowali studenci, którzy wzięli udział w tradycyjnym pochodzie, na Kuźnikach doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty, a remont ulicy Hubskiej jest już na wykończeniu. Zapraszamy na podsumowanie dnia.

2019-05-09 23:31 Autor: prochu
Mecz Betard Sparty ze Stalą Gorzów znów przełożony!
0

Żużel znów przegrywa z deszczem. Zaplanowany na ubiegły piątek mecz Betard Sparty Wrocław z Cash Broker Stalą Gorzów Wlkp. nie odbył się. To już drugie odwołane spotkanie WTS-u na Stadionie Olimpijskim z rzędu, a nowy termin tego pojedynku wyznaczono na 14 czerwca. Po internwencji Stali Gorzów znów zmieniono datę rozgrywania meczu, tym razem na 17 maja.

2019-05-12 21:43 Autor: prochu
Przerwa Macieja Janowskiego krótsza niż się spodziewano?
0

Kontuzja Macieja Janowskiego to spory problem dla Betard Sparty Wrocław. Początkowo mówiło się o długiej przerwie zawodnika, a tymczasem istnieje scenariusz, w którym Janowski nie opuści żadnego meczu Betard Sparty.

2019-05-09 12:06 Autor: prochu
0

"Tydzień bez barier" na meczu Śląska z Wisłą Płock

Z okazji Europejskiego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych, obchodzonego na całym świecie 5 maja, Federacja Kibiców Niepełnosprawnych w porozumieniu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Ekstraklasą SA organizują drugą edycję "Tygodnia bez barier". Akcja ma na celu uwrażliwienie na potrzeby osób z niepełnosprawnościami oraz uświadomienie, że osoby te są pełnoprawnymi kibicami na polskich stadionach piłkarskich. We Wrocławiu akcja będzie miała miejsce podczas meczu Śląska z Wisłą Płock (11 maja, godz. 15:30).

2019-05-09 08:52 Autor: prochu
Z piekła do nieba! FutureNet Śląsk w finale 1. ligi [RELACJA]
0

Jeśli szukalibyśmy sportowej definicji sformułowania "uciec spod topora", to środowe spotkanie w wykonaniu koszykarzy FutureNet Śląska było tego idealnym przykładem. Porażka w tym spotkaniu byłaby sporą niespodzianką i przekreśleniem szansy na zrealizowanie przedsezonowego celu, czyli awansu do PLK. I choć wrocławianie fatalnie rozpoczęli decydujący mecz półfinałowy z Czarnymi Słupsk, momentami przegrywając już różnicą 13 oczek, to czwartej kwarcie wspięli się na wyżyny swoich umiejętności i po dramatycznej końcówce ostatecznie wygrali 82:81. W wielkim finale Śląsk zagra z Astorią Bydgoszcz.

2019-05-08 20:29 Autor: Artur Gołdyn
FutureNet Śląsk musi, Czarni mogą. Czas na decydujący pojedynek [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dwóch weekendach pełnych emocji FutureNet Śląsk i Czarni Słupsk remisują w serii 2-2. O awansie do finału 1. ligi zadecyduje więc piąty mecz rozegrany w hali wrocławskiego AWF-u. Początek spotkania w środę (8 maja) o godzinie 18.

2019-05-04 13:40 Autor: prochu
Odkrywamy tajniki futbolu amerykańskiego z Panthers Wrocław [WIDEO]
0

Futbol amerykański to dyscyplina sportu, która cieszy się coraz większą popularnością. Wspólnie z jednym z najlepszych klubów polskich i europejskich - Panthers Wrocław - przybliżamy szczegóły tego sportu. Na początek zbroje wojowników, czyli ubiór futbolistów - zapraszamy.

2019-05-08 15:00 Autor: prochu
Trwa sprzedaż biletów na mecz Śląska Wrocław z Wisłą Płock
0

Śląsk Wrocław walczy o pozostanie w Lotto Ekstraklasie. W najbliższą sobotę wrocławianie podejmą Wisłę Płock w kolejnym starciu o życie. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

2019-05-07 08:35 Autor: prochu
Maciej Janowski przejdzie operację kontuzjowanego barku
0

Lider Betard Sparty Wrocław, Maciej Janowski, w środę przejdzie w Poznaniu operację kontuzjowanego barku. Na razie jeszcze nie wiadomo, ile potrwa przerwa w startach "Magica".

2019-05-07 07:00 Autor: prochu