Triathlon

Triathlonista z Wrocławia udanie zadebiutował w mistrzostwach świata Ironman
0

Michał Rajca w nocy z soboty na niedzielę zadebiutował na mistrzostwach świata Ironman. Polak ukończył wyścig z czasem 9:14:19, a po drodze musiał przepłynąć 3,8 kilometra, przejechać na rowerze 180 kilometrów i przebiec maraton (42,195 km).

2018-10-14 21:40 Autor: prochu
Wrocławianin w szczytnym celu pokonał triathlon w RPA
0

4 godziny, 49 minut i 21 sekund - w takim czasie wrocławski triathlonista, Jacek Marciniak, zakończył zawody mistrzostw świata Ironman 70,3 w mieście Port Elizabeth, w Republice Południowej Afryki. Polak przebiegł półmaraton (21,097 kilometra), przepłynął 1,9 kilometra, a 90 kilometrów przejechał rowerem. Marciniak swój start zadedykował podopiecznym Fundacji "Potrafię Pomóc".

2018-09-06 11:39 Autor: prochu
Triathlonista z Wrocławia mistrzem Polski na dystansie ironman
0

Wrocławski triathlonista, Maciej Chmura drugi rok z rzędu zdobył złoty medal mistrzostw Polski na dystansie ironman. Zawodnik reprezentujący barwy GVT BMC - AZS AWF Katowice pokonał Krzysztofa Augustyniaka (Płetval Polkowice), a brąz zawisł na szyi Mikołaja Lufta (Luft Tri Team). Zawody rozegrano w ramach Orlen Ocean Lava Triathlon Bydgoszcz-Borówno.

2018-08-22 23:12 Autor: prochu
Najoryginalniejsze zawody w Polsce. Sto osób zostało Januszami i Grażynami triathlonu [ZDJĘCIA]
0

Dmuchane kółko w kształcie żyrafy jako element stroju kąpielowego, wąsy zapuszczane specjalnie na ten triathlon i suszenie włosów suszarką tuż po zakończeniu etapu pływackiego. Tak było w sobotę na Triathlonie dla Januszy i Grażyn w Sulistrowicach, imprezie charytatywnej, z której dochód trafił na konto wrocławskiej fundacji "Potrafię Pomóc". W tych zawodach nie było ważne, jak szybko pokona się trasę, ważne - w jakim stylu!

2018-08-19 03:21 Autor: prochu
Triathlon dla Januszy i Grażyn. Niecodzienna impreza charytatywna
0

W sierpniu nad Zalewem Sulistrowickim na Dolnym Śląsku spotkają się "Janusze" i "Grażyny" triathlonu. Choć pakiety startowe na tę specjalną imprezę rozeszły się na pniu, można jeszcze wylicytować ostatni pakiet na charytatywnej aukcji. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele wrocławskiej fundacji "Potrafię pomóc".

2018-07-16 08:15 Autor: prochu
Michał Rajca zwycięzcą jednego z najtrudniejszych triathlonów na świecie!
0

Michał Rajca wygrał w sobotę zawody Swissman Xtreme Triathlon. To jeden z najtrudniejszych triathlonów na świece, który odbywa się w szwajcarskim mieście Ascona. Drugie i trzecie miejsce zajęli Szwajcarzy Christian Rutschmann i Gabriel Hopf.

2018-06-23 16:04 Autor: mh
Michał Rajca (triathlon): Bieganie samo w sobie jest nudne [WIDEO]
0

Triathlonista Michał Rajca opowiada o początkach swojej kariery, o przygotowaniach do tak intensywnego wysiłku, jakim jest triathlon oraz o swoich ostatnich sukcesach - trzecim z rzędu zwycięstwie w Triathlonie Karkonoskim.

2018-06-20 10:26 Autor: prochu
Już niebawem impreza dla największych twardzieli
0

26 sierpnia w Karpaczu już po raz trzeci odbędzie się Kill the Devil Hill czyli „dolnośląski triathlon”. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to impreza dla prawdziwych twardzieli. Dotąd morderczy sprint cieszył się ogromną popularnością. Wiele wskazuje na to, że tym razem może być podobnie.

2016-08-17 19:00 Autor: red.
Triathlonista z komisariatu Stare Miasto wicemistrzem Polski
0

Aspirant Piotr Bohater, który na co dzień jest pracownikiem komisariatu policji z ul. Trzemeskiej, został srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Triathlonie na dystansie olimpijskim.

2016-07-07 12:00 Autor: bas