Gradecki zwycięża w Toya Polish Junior

2011-06-27, Autor: Piotr Kolisko
Wrocławska edycja Toya Polsh Junior a WJGS Event zakończyła się sużym sukcesem reprezentantów naszego kraju. Mateusz Gradecki z doskonałym wynikiem trzech uderzeń poniżej par zantował pierwsze zwycięstwo w tej prestiżowej serii zawodów. To kolejny sukces wrocławianina, który w ostatnim czasie notuje doskonałe wyniki, przypominamy iż Gradecki triumfował w majowych Mistrzostwach Polski w formule matchplay.

Wrocławianin Mateusz Gradecki, wynikiem 213 uderzeń (3 uderzenia poniżej par), zwyciężył w zakończonym dzisiaj turnieju Toya Polish Junior a WJGS Event. Na drugim miejscu podium stanął Adrian Meronk (216), a na trzecim Niemiec Gregory Wiggins (218).

Wśród pań triumfowała Wanchana Poruangrong z Tajlandii (221), przed Niemkami: Larissą Skoddą i Laurą Lorenzen (obie 223). Najlepsza z Polek okazała się Katarzyna Selwent – zajęła 6. pozycję (230).

Bardzo dobrze wypadli pozostali kadrowicze: Jan Szmidt jr zagrał dzisiaj na par pola, co pozwoliło mu wskoczyć na 7. miejsce w końcowej klasyfikacji. Piotr Ragankiewicz uplasował się na 10.miejscu, ex equo z Jędrzejem Gąsienicą-Ciułaczem, który wchodził dzisiaj na podwrocławski obiekt jako jeden z liderów.