Wiadomości

Uspokoili ruch na jednej z uliczek we Wrocławiu. Kierowcy już nie zaparkują, gdzie popadnie

2015-12-08, Autor: jg
Nowa zasady poruszania się obowiązują kierowców na jednej z ulic wrocławskiego Jerzmanowa. Teraz uprzywilejowani są tam, ci którzy nie posiadają samochodów.

Reklama

Jak podają przedstawiciele Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta - ulica Płużna, łącząca ulicę Jerzmanowską i Kośnego, została objęta strefą ruchu uspokojonego oraz strefą zamieszkania.

 

 

– Oznacza to, że dopuszczalna prędkość w jej obrębie wynosi 30 km/h, a parkowanie dozwolone jest wyłącznie we wskazanych miejscach. Zmiana została wdrożona na wniosek mieszkańców za zgodą urzędników – wyjaśniają drogowcy.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 4

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~komentator 2015-12-08
  18:00:45

  4 1

  Przecież to są już kompletne kpiny !!!! Uliczka gruntowa , rozjechana z kałużami i dziurskami jakby wcześniej spadły bomby , gdzie nie można jechać więcej niż 10 km/h a takie numery robią ??? To pewnie kolejne debilne zarządzenie Rady Osiedla , która zamiast zająć się wszechobecnym syfem na dzielnicy , załatwieniem odwodnienia ulicy Jerzmanowskiej , która po każdym deszczu zmienia się w jezioro oraz zorganizowaniem zastępczego dojazdu do Granicznej zajmuje się po raz kolejny pierdołami i dokuczaniem mieszkańcom !

 • ~ 2015-12-08
  22:15:55

  6 0

  W strefie zamieszkania obowiązuje ograniczenie prędkości do 20 km/h.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.