Wiadomości

Wrocław: Pies mógł wypaść z balkonu. "Pełno odchodów i krwi" [ZDJĘCIA]

2023-08-25, Autor: klo

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się właściciel, który swojego czworonoga zostawił przez długi czas samego w domu. Psa wypadającego z okna uratowała wrocławianka, która wdrapała się na balkon po gzymsie i weszła do mieszkania. 

Reklama

Do całej sytuacji doszło kilka dni temu na wrocławskich Swojczycach. Kobieta uratowała życie szczeniaka owczarka niemieckiego. Nieobecny właściciel zostawił otwarte na oścież okno - pies poranił sobie do krwi opuszki łapek o parapet i o mało nie wypadł na zewnątrz. - Na szczęście wypadł na balkon, a nie poza okno. Dla tak dużego psa niestety mogło zakończyć się to śmiercią. Kobieta, która to zauważyła wdrapała się po gzymsie na balkon, weszła do mieszkania przez balkon i zabezpieczyła psa - relacjonuje Ekostraż. Co więcej dom, w którym żył czworonóg był cały w odchodach. Psem opiekuje się teraz Ekostraż. Będzie wymagał teraz długiej opieki behawiorysty. 

Oceń publikację: + 1 + 22 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.