Wiadomości

Wrocław: Wypadek na przejściu dla pieszych. Poważnie ranna kobieta trafiła do szpitala

2023-03-14, Autor: wk

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych na ulicy Granicznej (Muchobór Wielki). W godzinach wieczornych przechodząca na pasach kobieta została potrącona przez samochód.

Reklama

- Poszkodowana trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami - informuje nas st. asp. Aleksandra Freus z wrocławskiej policji i dodaje, że winę ponosi kierujący samochodem osobowym. W sprawie zabezpieczony został już samochód, będzie prowadzone postępowanie. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy. 

Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 5

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~fdornyukhtikov 2023-03-14
  22:15:42

  1 9

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~JoannaS 2023-03-15
  08:09:21

  3 8

  Rodzinę potrąconej kobiety proszę o kontakt w sprawie wypadku na poniższy email: [email protected]

 • ~Muchoborzanka 2023-03-15
  09:58:48

  9 6

  Niestety znaku ograniczenia do 40 nikt nie przestrzega, wielokrotnie został potracony tam człowiek (nie wszystkie potracenia zostały zgłoszone), nawet jeśli zatrzyma się 1 samochód ustępując pieszemu pierwszeństwa to często zdarza się ze na drugim pasie ktoś przejeżdża na pełnym pędzie zaraz przed nosem przechodzącego właśnie pieszego. A ruch na pasach jest duży ponieważ jest to droga do parku, czyli spacerują tam rodziny z dziećmi, oraz jest to najszybsza droga z centrum handlowego na przystanek w stronę lotniska. W godzinach popołudniowych średnio co 5 minut ktoś tam przechodzi. Nie rozumiem dlaczego nie podłączyć tam fotoradaru który pstrykał by sweet focie tym którzy przekraczają prędkość, aby mogli dołożyć się do budżetu miasta, a tez zdobyć dodatkowe punkty karne. Na pewno skłoniłoby to do refleksji czy warto przekraczać prędkość czy nie. Problem w tym ze w tym momencie nie ma świateł, a kierowcy czują się po prostu bezkarni, nigdy nie było tam kontroli foto radarowej, nie ma monitoringu. A nawet jeśli ktoś ośmieli się zwolnic to jest otrąbiony i wyprzedzany przez innych kierowców.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.