zamknij

Wiadomości

Wrocławski profesor o wyborach w czasie pandemii: „To jest strefa surrealizmu” [WIDEO]

2020-03-23, Autor: bas

– To jest strefa surrealizmu – tak o planowanych na maj wyborach mówi prof. Krzysztof Simon, dolnośląski konsultant wojewódzki ds. chorób zakaźnych i lekarz zajmujący się pacjentami z koronawirusem. Zdaniem eksperta rządzący powinni poważnie zastanowić się nad zmianą terminu zaplanowanych na 10 maja wyborów.

Reklama

Prof. Krzysztof Simon, który namawia Polaków do zachowania izolacji w związku z pandemią koronawirusa, w poniedziałek wypowiedział się o przeprowadzeniu wyborów w czasie trwającej pandemii koronawirusa.

Profesor wyrażając swoje zdanie uznał, że przeprowadzenie wyborów w majowym terminie to „strefa surrealizmu”.

– To jest niemożliwe z mojego punktu widzenia – powiedział i dodał, że dla Polaków zmęczonych i zmiażdżonych psychicznie epidemią, pójście do wyborów i skompletowanie składów komisji będzie niezwykle trudne.

Czy ograniczyłeś wychodzenie z domu do koniecznego minimum?
Oddanych głosów: 5608

Oceń publikację: + 1 + 14 - 1 - 23

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
 • ~~~Zet 2020-03-23 17:18:29

  Profesor ma 100% racji!
  1) Obywatele tzw. RP powinni mieć świadomość, że spec-ustawa anty-koronawirusowa wprowadziła DYKTATURĘ obecnego rządu, a tzw. praw obywatelskich - obecnie NIE ma!
  Dla ciekawych: Specustawa, a wolności obywatelskie https://youtu.be/spOokbcwFNA przez @YouTube (https://twitter.com/Rafal_Wojcik_/status/1241047452926578688).
  2) Spadek wpływów CIT i VAT za luty będzie umiarkowany. Ale w kwietniu, w związku z zawieszeniem obrotu głównie dobrami i usługami ze stawką 23% - wpływy skarbowe spadną drastycznie!
  Co zrobi rząd, skąd ma wziąć środki na funkcjonowanie?
  Czy ludzie będą musieli oddać Państwu, fiskusowi i banksterom wszystkie swoje oszczędności? To oznacza potężn KRYZYS finansowo-ekonomiczny!
  3) Dla (p)rezydenta o ksywce: „Chanukowycz” Juda Adrian - wybory 2020 w "TenKraju" yude-POLIN to jest gra lose lose!
  A) Odwoła wybory to w następnym terminie w związku ze skutkami zapaści gospodarczej - przegra!
  B) Nie odwoła - nie będzie miał mandatu społecznego do pełnienia funkcji w związku z niemożliwością prowadzenia kampanii Kontrkandydatów!
  C) Ew. zostaje tylko dyktatura (dzięki wojskom USraelsko-NATO-wskim) - co zapewne zbiegnie się z początkiem III. Wojny Światowej (w regionie Europy Środkowo-Wschodniej) - w formie działań militarnych!

  31 3

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy prof. Simon powinien reklamować maseczki?
Oddanych głosów: 202