Fantastyczny finisz Ślęzy. Wygrana na koniec roku [RELACJA, WIDEO]
0

Jeszcze do 74. minuty meczu z Lechią Dzierżoniów Ślęza Wrocław przegrywała 0:1. W ostatnim kwadransie podopieczni Grzegorza Kowalskiego strzelili dwa gole i w ostatnim meczu tego roku odnieśli cenne zwycięstwo.

2018-11-25 2716 Autor: prochu
Zaskakująca porażka Gwardii w Krakowie [RELACJA, WIDEO]
0

Bez punktów z Krakowa do Wrocławia wrócili siatkarze Gwardii Wrocław. Podopieczni trenera Piotra Lebiody w stolicy Małopolski tylko fragmentami sprawiali wrażenie drużyny, którą pamiętamy z jej najlepszych występów. Przy solidnie grających gospodarzach, trudno było zatem o coś więcej, niż niezłe wrażenie. Jeden set - taki dorobek Gwardziści przywieźli do Wrocławia. To trochę za mało na radość.

2018-11-25 2797 Autor: prochu
Śląsk coraz dalej od awansu do czołowej ósemki w Ekstraklasie [RELACJA]
0

Wszystko wskazuje na to, że Śląsk Wrocław będzie miał problem z awansem do czołowej ósemki Ekstraklasy. W Krakowie wrocławianie tylko zremisowali z Cracovią 1:1 i ich sytuacja w tabeli robi się coraz trudniejsza.

2018-11-25 3191 Autor: Łukasz Maślanka
Kamil Piątek dołącza do ekipy Panthers Wrocław
0

Kolejne wzmocnienie Panthers Wrocław. W czarny piątek klub podpisał kontrakt z... Kamilem Piątkiem.

2018-11-25 3032 Autor: prochu
Zatrzymać Sharnee. Ślęza podejmuje AZS Gorzów Wielkopolski [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę o godzinie 17 w hali wrocławskiej AWF rozegrane zostanie spotkanie 8. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet pomiędzy Ślęzą Wrocław a InvestInTheWest Enea AZS-em AJP Gorzów Wlkp. Rywalki 1KS-u będą chciały przerwać passę sześciu kolejnych zwycięstw zespołu z Wrocławia, a pomóc ma w tym była gwiazda Ślęzy, Sharnee Zoll-Norman.

2018-11-25 2662 Autor: prochu
Volley gra w Bielsku-Białej. Trudny rywal na drodze wrocławianek [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed nami 5. kolejka rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Po udanym wyjeździe do Kalisza i wygranej za 3 punkty z miejscową Energą, siatkarki Volley w kolejnym meczu zmierzą się z BKS Profi Credit Bielsko-Biała.

2018-11-25 2584 Autor: Aleksander Hutyra
Koszykarze Śląska jadą do Prudnika po dziesiąte zwycięstwo w sezonie [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dwutygodniowej przerwie koszykarze FutureNet Śląska Wrocław wracają do pierwszoligowych zmagań. Podopieczni Radosława Hyżego jadą pod polsko-czeską granicę, gdzie w sobotę zmierzą się z Pogonią Prudnik. Początek meczu o 17:30.

2018-11-24 2693 Autor: prochu
Piotr Celeban: Trzeba punktować, bo górna ósemka nam ucieka
0

W sobotę piłkarze Śląska Wrocław grają na wyjeździe z Cracovią. - To ostatni dzwonek, mecz o sześć punktów i trzeba potwierdzić to, że jesteśmy lepszym zespołem - mówi przed tym spotkaniem kapitan WKS-u Piotr Celeban.

2018-11-24 2763 Autor: prochu
Ta ostatnia sobota. Ślęza podejmuje Lechię Dzierżoniów [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę (24 listopada) o godzinie 13 na wrocławskim stadionie "Oławka" przy ul. Na Niskich Łąkach rozegrany zostanie mecz 17. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3) pomiędzy Ślęzą Wrocław a Lechią Dzierżoniów. Spotkanie to będzie ostatnim pojedynkiem 1KS-u w tym roku.

2018-11-24 2538 Autor: prochu
Cracovia - Śląsk. Mecz, który trzeba wygrać [ZAPOWIEDŹ]
0

Czas ucieka Śląskowi Wrocław. Drużyna trenera Tadeusza Pawłowskiego ma konkretny cel przed sobą: awansować do czołowej ósemki w Ekstraklasie. Dziś wrocławianie tracą spory dystans do miejsca numer 8, ale to szybko może się zmienić, pod warunkiem jednak, że Śląsk w końcu zacznie regularnie wygrywać. I to zadanie musi zacząć realizować od najbliższego meczu, w którym zagra z Cracovią.

2018-11-24 2808 Autor: Łukasz Maślanka