MCKiS Jaworzno niespodziewanie lepszy od Gwardii [RELACJA]
0

To nie był wieczór wrocławskiej Gwardii. W hali przy Krupniczej niespodziewanie triumfował MCKiS Jaworzno, pokonując niepokonanych od czterech meczów u siebie gospodarzy 3:1. Po dwóch zaciętych setach przyjezdni prowadzili 2:0, wrocławianie przebudzili się w trzeciej partii, którą wygrali do 20, ale MCKiS kropkę nad i postawił w czwartym secie.

2018-12-02 3509 Autor: Aleksander Hutyra
Volley wraca z Ostrowca Świętokrzyskiego na tarczy
0

Volley Wrocław znów kończy mecz bez zdobyczy punktowej. W sobotę podopieczne Marka Solarewicza przegrały w Ostrowcu Świętokrzyskim z miejscowym KSZO 1:3. Pierwsza partia padła łupem wrocławianek, ale w kolejnych lepsze były gospodynie.

2018-12-02 2867 Autor: prochu
0

"Biała Gwiazda" we Wrocławiu. Czy Ślęza będzie lepsza w meczu na szczycie? [ZAPOWIEDŹ]

W niedzielę o godzinie 15 w hali wrocławskiej AWF Ślęza Wrocław podejmie Wisłę CanPack Kraków. Koszykarki z Wrocławia w zeszłym tygodniu poniosły pierwszą porażkę w sezonie. Teraz chcą powrócić na zwycięską ścieżkę, ale z pewnością nie będzie o to łatwo.

2018-12-02 2627 Autor: prochu
Ślęza Wrocław nawiązała współpracę z Totalizatorem Sportowym
0

Ślęza Wrocław rozpoczyna współpracę z wrocławskim oddziałem Totalizatora Sportowego. Pierwsze efekty podpisanej w piątek umowy kibice będą mogli zobaczyć już podczas najbliższego meczu koszykarek 1KS-u z Wisłą CanPack Kraków

2018-12-01 3045 Autor: prochu
Śląsk trafiał w poprzeczkę, rywal do bramki. Pechowa porażka wrocławian z Lechią Gdańsk [RELACJA]
0

Twierdza Wrocław nie istnieje. Śląsk Wrocław przegrał z Lechią Gdańsk 0:2 i była to jego czwarta z rzędu porażka na własnym stadionie. I wszystko wskazuje na to, że wrocławianie w tym sezonie będą grali tylko o utrzymanie w Ekstraklasie, bo czołowa ósemka odjeżdża Śląskowi coraz dalej.

2018-12-01 2922 Autor: Łukasz Maślanka
FutureNet Śląsk Wrocław wraca do domu. W sobotę mecz z Czarnymi [ZAPOWIEDŹ]
0

Już ponad trzy tygodnie minęły od ostatniego meczu FutureNet Śląska Wrocław na własnym parkiecie. W sobotę podopieczni Radosława Hyżego wracają do hali AWF-u, by zmierzyć się z Czarnymi Słupsk. Początek meczu o godzinie 19.

2018-12-01 3415 Autor: prochu
Volley walczy o o drugie zwycięstwo w LSK [ZAPOWIEDŹ]
0

Rywalizacja w Lidze Siatkówki Kobiet nabiera rumieńców. Już w sobotę siatkarki Volley Wrocław rozegrają kolejne spotkanie. Tym razem, w ramach 7. kolejki LSK, podopieczne Marka Solarewicza zmierzą się na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Początek meczu o godzinie 17.

2018-12-01 2399 Autor: prochu
Zrehabilitować się i bronić własnego terenu. Gwardia podejmuje MCKiS Jaworzno [ZAPOWIEDŹ]
0

Niemoc wyjazdowa Gwardii Wrocław niestety nie została przerwana w ubiegły weekend. Młody zespół AZS-u AGH Kraków pokonał gwardzistów 3:1. Zawodnicy Piotra Lebiody niezadowoleni wrócili do Wrocławia, a w sobotę staną przed szansą na rehabilitację i budowanie twierdzy przy Krupniczej, gdzie zmierzą się z MCKiS-em Jaworzno.

2018-12-01 2880 Autor: prochu