Kolejne problemy Volley. Przerwa Weroniki Wołodko, Jolanta Kelner z kontraktem
0

Kolejne roszady w zespole Volley Wrocław. Niestety, kolejne wymuszone trudną sytuacją kadrową. Po kontuzjach Klaudii Felak i Roksany Wers, teraz przymusowa przerwa czeka Weronikę Wołodko. W jej miejsce klub zakontraktował rozgrywającą, Jolantę Kelner.

2019-01-28 3640 Autor: prochu
Emocje na własne życzenie. Forza minimalnie lepsza od zielonogórzan [RELACJA]
0

Niemałych emocji dostarczyli kibicom piłkarze ręczni Forzy Wrocław, którzy pokonali AZS Uniwersytet Zielonogórski 21:20. Po pierwszej bardzo udanej połowie, wygranej 14:9, w drugiej odsłonie spotkania zespół gości był bliski odrobienia strat, jednak udane interwencje Pawła Antosika i Dawida Galle pozwoliły wrocławianom sięgnąć po trzy punkty w tym meczu.

2019-01-28 3178 Autor: prochu
Wrocław znów ważnym miejscem na siatkarskiej mapie Polski
0

Stowarzyszenie Wspieramy Polską Siatkówkę powstało w 2018 roku. Tworzy grupę ekspertów o różnorodnych doświadczeniach wywodzących się ze środowiska siatkarskiego oraz różnych gałęzi biznesu, a prezesem został mistrz olimpijski i świata Ryszard Bosek. W miniony weekend we Wrocławiu, podczas turnieju finałowego o Puchar Polski mężczyzn, podpisano porozumienie pomiędzy Stowarzyszeniem, a Polskim Związkiem Piłki Siatkowej i Polską Ligą Siatkówki.

2019-01-28 3408 Autor: prochu
Rekordowy mecz FutureNet Śląska i powrót na fotel lidera [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarze FutureNet Śląska Wrocław rozgromili przed własną publicznością SKK Siedlce 121:79. Podopieczni Radosława Hyżego zachwycali grą w ataku - czego efektem jest rekordowa zdobycz punktowa w tym sezonie - tymczasem przyjezdni próbowali odpowiadać, jak tylko mogli. Siedlczanie przyjechali jednak do Wrocławia w okrojonym składzie, zaledwie w siódemkę, bo część zawodników przegrała z grypą.

2019-01-27 5508 Autor: prochu
Bez wygranej, ale z cennym punktem. Kolejna porażka Volley w Orbicie
0

Nie udało się odczarować wrocławskiej Hali Orbita. Siatkarki Volley uległy BKS-owi Profi Credit Bielsko-Biała 2:3 w spotkaniu 16. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, ale za tę przegraną otrzymają jeden punkt. I choć trudno cieszyć się z porażki, zwłaszcza kiedy prowadzi się w setach 2:1, to jest to kolejne "oczko" na wagę złota.

2019-01-27 3204 Autor: prochu
Twierdza Wrocław. WKK (tradycyjnie) wygrywa u siebie
0

To już powoli staje się normą. Koszykarze WKK wygrali kolejne - już dziesiąte z rzędu! - spotkanie przed własną publicznością. Tym razem podopieczni Tomasza Niedbalskiego w pokonanym polu pozostawili Biofarm Basket Poznań. Najwięcej punktów dla wrocławian zdobył Jakub Koelner - 20.

2019-01-27 2966 Autor: prochu
Faworyt nie zawiódł. Zaksa Kędzierzyn-Koźle z Pucharem Polski! [ZDJĘCIA]
0

Podczas drugiego dnia zmagań o Puchar Polski siatkarzy, w meczu finałowym zmierzyły się zespoły ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębskiego Węgla. Na palcach jednej ręki policzyć można było puste siedzenia na trybunach. Takie elementy show jak oficjalna prezentacja zawodników czy oprawa muzyczna zaksastały na najwyższym poziomie, pozostało więc czekać na przysłowiową "wisienkę na torcie" w postaci spotkania finałowego, rozgrywanego od kilku lat w stolicy Dolnego Śląska.

2019-01-27 5154 Autor: Aleksander Hutyra
Przełamanie! Gwardia wygrywa na wyjeździe [RELACJA]
0

Po dwóch wyjazdowych przegranych 0:3, teraz Gwardia Wrocław w końcu wygrywa w delegacji. I choć podopieczni Piotra Lebiody nie zgarnęli pełnej puli - bo wygrali po tie-breaku - to i tak mogą być zadowoleni z dwóch cennych "oczek".

2019-01-27 3000 Autor: prochu
Pogoda przeszkadza piłkarzom. Kolejny sparing Śląska odwołany!
0

W sobotę do skutku nie doszedł sparing Śląska Wrocław z koreańskim Pohang Steelers. Piłkarze nie mogli rywalizować na boisku ze względu na silny wiatr i obfite opady deszczu i gradu. W niedzielne przedpołudnie mieli zmierzyć się w zastępstwie z dwunastą drużyną bułgarskiej ekstraklasy - Dunav Ruse. Po nocnych opadach deszczu murawa nie nadawała się do rozegrania meczu i kolejny sparing WKS-u odwołano.

2019-01-27 3280 Autor: prochu
Odczarować Orbitę. Volley Wrocław podejmuje BKS Bielsko-Biała [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielny wieczór Volley Wrocław podejmą w ramach 16. kolejki LSK BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Wrocławianki będą chciały zrewanżować się za porażkę z 5. kolejki, kiedy to siatkarki z Bielska-Białej dość łatwo ograły Volley w trzech setach.

2019-01-27 3182 Autor: Aleksander Hutyra