WKK chce zakończyć serię wyjazdów zwycięstwem
0

Sobotni mecz w Kłodzku będzie dla WKK czwartyą rozgrywką poza domem. Z trzech ostatnich wyszli zwycięsko. Czas na zmierzenie się z rywalem, który gra nierówno, ale jest niebezpieczny.

2019-12-06 2024 Autor: ah
Koszykarze Śląska jadą po zwycięstwo do Ostrowa Wielkopolskiego
0

Cztery porażki z rzędu, z czego siedem w dotychczasowym sezonie, tylko trzy zwycięstwa i 14. miejsce w tabeli. Pierwsze dziesięć kolejek po powrocie do Energa Basket Ligi jest bardzo rozczarowujące dla zawodników i kibiców Śląska. Z każdym kolejnym meczem pożar pod nimi staje się coraz większy, dlatego muszą się przełamać, a najlepiej już w najbliższym meczu z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski.

2019-12-05 2418 Autor: Bartosz Królikowski
Sponsor Śląska obiecał kibicom prezent. Muszą jednak w niedzielę spełnić jeden warunek
0

Śląsk Wrocław wraz ze swoim głównym sponsorem rzucją wyzwanie kibicom wrocławskiego klubu. Jeśli na niedzielnym meczu z Legią Warszawa poprawiona zostanie najwyższa frekwencja na Stadionie Wrocław w tym roku – główny sponsor WKS-u sfinansuje powstanie unikatowej sektorówki w kształcie klubowego trykotu.

2019-12-03 3613 Autor: ah
Nowy trener, stare problemy. Śląsk znów przegrywa w Orbicie
0

Po pierwszej połowie wydawało się, że zły urok na Hali Orbita pójdzie precz. Otóż nie. Koszykarze Śląska Wrocław przegrali na własnym parkiecie z rewelacją ligi Startem Lublin. O takim wyniku zadecydowała fatalna ostatnia kwarta. To czwarta z rzędu porażka wrocławian, a jednocześnie piąta z rzędu we Wrocławiu.

2019-12-01 2433 Autor: Bartosz Królikowski
Wrocławscy bokserzy wicemistrzami Polski
0

Podczas 90. edycji Mistrzostw Polski Seniorów, które od 24 do 29 listopada rozgrywane były w Opolu, wystartowało dwóch zawodników wrocławskiej Adrenaliny. Mateusz Wojtasiński w wadze 57 kg i Rafał Wołczecki w wadze 75 kg wywalczyli srebrne medale.

2019-12-01 3613 Autor: ah
KFC Gwardia Wrocław wraca z Siedlec bez punktów [RELACJA]
0

Siatkarzom KFC Gwardii Wrocław nie udało się przywieźć z Siedlec choćby punktu. Podopieczni Krzysztofa Janczaka przegrali z tamtejszym KPS-em 0:3. Mimo że walki nie zabrakło, zwłaszcza z w pierwszym secie, to z pewnością nie jest to wynik, który zadowalałby wrocławską drużynę.