Borys budka
Borys Budka we Wrocławiu. Czy prezydent jedzie do USA po broń nuklearną?
W poniedziałek we Wrocławiu gościł przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka. Polityk podczas konferencji prasowej we Wrocławiu nie tylko zachęcał do głosowania na Rafała Trzaskowskiego, ale też zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy o to, by ten zadeklarował czego ma dotyczyć wizyta głowy państwa w Stachach Zjednoczonych. – Czy ta wizyta będzie dotyczyć rozmieszczenia broni nuklearnej w Polsce – dopytywał polityk opozycji sejmowej.
2020-06-22 13:25
Wrocławianin nie będzie przewodniczył PO
Bogdan Zdrojewski nie będzie przewodniczącym Platformy Obywatelskiej. Według na razie nieoficjalnych danych były prezydent Wrocławia zajął trzecie miejsce w wyścigu o fotel przewodniczącego tej partii.
2020-01-26 09:47
Gabinet Cieni PO obradował we Wrocławiu. Sprawa Stachowiaka trafi do Parlamentu Europejskiego?
We wtorek do Wrocławia przyjechali najważniejsi politycy Platformy Obywatelskiej. W ramach projektu Gabinet Cieni politycy największej partii opozycyjnej rozmawiali m.in. reformach ustrojowych, decentralizacji państwa i roli Trybunału Konstytucyjnego. Nie zabrakło też lokalnego wątku dotyczącego wyjaśnienia sprawy śmierci Igora Stachowiaka. Politycy PO deklarują, że jeśli polskie organy śledcze szybko nie wyjaśnią tej sprawy, to poproszą o interwencję Komisję i Parlament Europejski.
2018-06-26 15:45![Schetyna: żądamy dymisji i komisji śledczej w sprawie śmierci Igora Stachowiaka [WIDEO]](/htimg/display/homenews/?relativePath=/news/33450/schetmini_592162ea2f889.jpg)
Schetyna: żądamy dymisji i komisji śledczej w sprawie śmierci Igora Stachowiaka [WIDEO]
W odpowiedzi na emisję materiału Superwizjera TVN, który ujawnił kulisy śmierci 25-letniego Igora Stachowiaka, wyraźne stanowisko wyrazili dzisiaj we Wrocławiu Grzegorz Schetyna i Borys Budka z Platformy Obywatelskiej. Domagają się od pani premier Beaty Szydło dymisji wiceministra Jarosława Zielińśkiego oraz powołania komisji śledczej, która ma wyjaśnić całą sprawę.
2017-05-21 11:22![Kto powalczy o fotel prezydenta Wrocławia? [SONDA, VIDEO]](/images/homenews//news/32490/untitled-collagemini_58d3a9ebe01b4.jpg.jpg)
Kto powalczy o fotel prezydenta Wrocławia? [SONDA, VIDEO]
Listopadowa decyzja Rafała Dutkiewicza o niekandydowaniu w następnych wyborach prezydenckich we Wrocławiu przyjęta została ze sporym zaskoczeniem. Jak pokazał czas, głównie dla lokalnej opozycji, która przez kilka miesięcy nie potrafiła (bądź nie chciała) wskazać swoich kandydatów na przyszłego prezydenta Wrocławia. Jednak jak wiemy ze znanego przysłowia" w marcu jak w garncu", ostatni miesiąc przyniósł nam pierwsze konkretne nazwiska oraz konflikty.
2017-03-23 11:00Najczęściej czytane
-
Od 1 stycznia 2021 MPK Wrocław będzie darmowe dla kolejnej grupy. Inni zapłacą więcej
80900 -
Wypadek we wrocławskim zoo. Nie żyje roczny gibon
45116 -
Wrocław: Te przychodnie będą szczepić na koronawirusa [LISTA PLACÓWEK]
30711 -
Wrocławski ginekolog żądał łapówek za usługi w szpitalu. Prokuratura szuka jego pacjentek
16374 -
Od 2021 wzrosły nie tylko ceny biletów MPK Wrocław, ale i kary za jazdę „na gapę”
14992
Najczęściej komentowane
-
Wrocław znów w czołówce najbardziej zanieczyszczonych miast na świecie
2 -
Coraz więcej domów, zbyt wąska ulica. Rozbudowy nie będzie: miasto spowolniło ruch [ZDJĘCIA]
2 -
Od 1 stycznia 2021 MPK Wrocław będzie darmowe dla kolejnej grupy. Inni zapłacą więcej
2 -
Seniorzy do punktu szczepień COVID-19 pojadą taksówkami za darmo
1 -
Zmiana nazwy pl. Jana Pawła II we Wrocławiu. Jest decyzja rady miejskiej
1
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert