Challenge Cup

Gwardia musi dzisiaj zagrać zdecydowanie lepiej niż ostatnio w Pucharze Polski z Dąbrową Górniczą.
0

Kolejna przeszkoda na drodze wrocławianek

Siatkarki Impel Gwardii Wrocław zmierzą się we wtorek w hali Orbita w pierwszym meczu 1/8 Challenge Cup z VFM Franches-Montagnes. Początek spotkania o godzinie 18.

2012-01-31 07:00 Autor: mw
Siatkarki dwa razy ograły ZOK Vukovar i pewnie awansowały do kolejnej rundy Challenge Cup.
0

Druga wygrana i pewny awans siatkarek

W meczu rewanżowym Impel Gwardia pokonała ZOK Vukovar 3:2 i pewnie awansowała do kolejnej rundy Challenge Cup. W czwartym secie wrocławianki pozwoliły rywalkom zdobyć tylko dziewięć punktów.

2012-01-17 00:00 Autor: mw
Do awansu Gwardii potrzebny jeden wygrany set
0

Siatkarki Impel Gwardii Wrocław zmierzą się dzisiaj w Orbicie w meczu rewanżowym Challenge Cup z ZOK Vukovar. Do awansu potrzebny wygrany jeden set.

2012-01-17 08:00 Autor: mw
Impel Gwardia gromi i jest blisko awansu
0

Siatkarki Impel Gwardii Wrocław pokonały na wyjeździe chorwacki ZOK Vukovar 3:0 w Challenge Cup. Nasz zespół jest o krok od awansu do kolejnej rundy.

2012-01-10 00:00 Autor: mw
Gwardia Wrocław: po lidze czas na puchary
0

Siatkarki Impel Gwardii Wrocław nie zwalniają tempa. Dopiero co grały w lidze z Muszynianką Muszyna a już we wtorek zmierzą się na wyjeździe z ZOK Vukovar w Challenge Cup.

2012-01-09 00:00 Autor: mw
Katarzyna Mroczkowska była ''wielką nieobecną'' podczas turnieju w Dreźnie.
0

Siatkówka: Porażki w Dreźnie

Siatkarkom Impelu Gwardii Wrocław nie udało się wygrać choćby seta podczas turnieju Final Four Challenge Cup rozgrywanego w Dreźnie.

2010-03-23 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Kibice Gwardii będą mogli nadal emocjonować się rywalizacja wrocławskiej druyny w Challenge Cup.
0

Siatkówka: Gwardia gra dalej

Rewanżowe spotkanie 1/4 Challenge Cup było popisowe w wykonaniu zespołu Impelu Gwardii Wrocław.

2010-02-24 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Kibice wrocławskiej Gwardii liczą na zwycięstwo nad zespołem aktualnych Mistrzyń Polski.
0

Siatkówka: Gwardia gra z mistrzem

Wrocławianki w najbliżyszm spotkaniu zmierzą się z ubiegłorocznym triumfatorem PlusLigi.

2010-02-18 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Siatkarki Impelu Gwardii są o krok od wielkiego sukcesu.
0

Siatkówka: O krok od Final Four

Impel Gwardia Wrocław stoi przed szansą awansu do finałowego turnieju rozgrywek Challenge Cup.

2010-02-11 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Ewentualne zwycięstwo zbliży wrocławianki do pierwszej czwórki ligowej tabeli.