EuroCup

Podwójne gdyńskie wyzwanie koszykarek Ślęzy [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed koszykarkami Ślęzy dwa mecze przeciwko Basketowi 90 Gdynia, oba na wyjeździe. W poniedziałek - 30 października - zespoły zmierzą się w ramach polskiej ekstraklasy, a w czwartek (2 listopada) w ramach rozgrywek EuroCup. W tym sezonie podopieczne Arkadiusza Rusina już raz mierzyły się z Basketem i pewnie wygrały 72:61.

2017-10-29 12:04 Autor: prochu
Dwie różne połowy. Ślęza nadal niepokonana w europejskich pucharach! [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław po 20 minutach czwartkowego spotkania z Instanbul Universitesi przegrywały już 13 punktami i nie spisywały się najlepiej. Po zmianie stron podopieczne Arkadiusza Rusina zaczęły grać jak z nut i szybko odrobiły straty, ostatecznie wygrywając 67:58. Było to trzecie zwycięstwo 1KS-u w rozgrywkach EuroCup.

2017-10-27 10:20 Autor: prochu
Kolejny turecki rywal w EuroCupie. Ślęza podejmuje Instanbul Universitesi [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarki Ślęzy nie zwalniają tempa. W czwartek mistrzynie Polski rozegrają kolejny mecz, tym razem w EuroCupie. W hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim ich przeciwnikiem będzie turecki Istanbul Universitesi. Początek o godzinie 19.

2017-10-25 09:05 Autor: prochu
Poizometryczna relaksacja,
0

Poizometryczna relaksacja, "Mam tę moc" i nasza Tania - kulisy derbowego meczu Ślęzy z CCC [WIDEO]

Klubowa telewizja Ślęzy Wrocław jak zawsze przygotowała ciekawe kulisy meczu koszykarek Ślęzy. Tym razem wrocławianki musiały uznać wyższość rywalek, ale z materiału możemy dowiedzieć się, jakie polskie imię otrzymała Tania Perez oraz jak na trybunach czuje się była zawodniczka 1KS-u Agnieszka Majewska. Nie zabraknie tradycyjnego śpiewania w wykonaniu Marissy Kastanek.

2017-10-25 13:30 Autor: prochu
Koszykarki Ślęzy powitane przez kibiców po powrocie z Turcji
0

Ekipa Ślęzy Wrocław dopiero w czwartek w godzinach wieczornych wróciła do Polski po długiej podróży z tureckiego Kayseri. Ku zdumieniu zawodniczek i sztabu szkoleniowego, pod halą AWF-u czekała na nich grupa zagorzałych fanów.

2017-10-19 23:11 Autor: prochu
Wielka Ślęza! Wrocławianki sensacyjnie wygrywają z AGU Spor [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały na wyjeździe AGU Spor Kayseri 72:70 w spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek EuroCup. Bohaterką 1KS-u była Sharnee Zoll-Norman, która rzuciła decydujące punkty na pięć sekund przed końcową syreną.

2017-10-18 18:56 Autor: prochu
Najpoważniejszy sprawdzian Ślęzy w tym sezonie. Mistrzynie Polski grają na wyjeździe z AGU Spor [ZAPOWIEDŹ]
0

Turecki zespół AGU Spor będzie drugim przeciwnikiem koszykarek Ślęzy w rozgrywkach EuroCupu w sezonie 2017/2018. Mecz w Kayseri już w środę o godzinie 17 czasu polskiego.

2017-10-18 07:01 Autor: prochu
Marissa Kastanek: Musimy zachować koncentrację, bo będziemy cierpieć
0

Ślęza Wrocław pewnie pokonała Basket 90 Gdynia 72:61 w pierwszym meczu grupy E rozgrywek EuroCup. Wrocławianki grały bardzo dobrze poza krótkim fragmentem drugiej kwarty, który przegrały aż 0:18. - Nie możemy mieć takich momentów, musimy zachowywać koncentrację cały czas - podkreśla jedna z liderek 1KS-u Marissa Kastanek.

2017-10-14 09:52 Autor: prochu
Ślęza nadal niepokonana. Cenne zwycięstwo na początek rozgrywek EuroCup [RELACJA, GALERIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław odniosły pewne zwycięstwo z Basketem 90 Gdynia 72:61 w pierwszej kolejce rozgrywek EuroCup. Najskuteczniejszymi zawodniczkami 1KS-u były Marisa Kastanek (17 punktów) oraz Agnieszka Kaczmarczyk (13 "oczek"), a świetny występ odnotowała też Sharnee Zoll-Norman, która rzuciła 9 punktów, odnotowała 6 zbiórek i 8 asyst.

2017-10-12 21:57 Autor: prochu
Wielki powrót Ślęzy do europejskich pucharów. Na początek zespół z... Polski [ZAPOWIEDŹ]
0

Po 16 latach nieobecności koszykarki Ślęzy wracają do europejskich pucharów, a konkretnie do rozgrywek EuroCupu. W ramach grupy E mistrzynie Polski podejmą w czwartek w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim Basket 90 Gdynia. Początek meczu o godzinie 19.

2017-10-12 08:00 Autor: prochu