Kamil Chanas

Bezpłatne zajęcia online. Propozycje na ferie zimowe od Stadionu Wrocław
0

Piłkarskie treningi z gościem specjalnym, zajęcia z judo, spotkania z byłym koszykarzem Kamilem Chanasem i żużlowcem Maciejem Janowskim. To niektóre z atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych przez Stadion Wrocław. Z okazji ferii zimowych odbędą się tam bezpłatne zajęcia online.

2021-01-11 07:30 Autor: mh/mat. pras.
Koszykarze WKS-u toczyli wyrównany bój z Polonią przez 40 minut. A potem była dogrywka... [RELACJA]
0

Przez niemal 40 minut spotkania z faworyzowaną Polonią Leszno koszykarze Śląska Wrocław prezentowali się naprawdę nieźle i niewiele zabrakło, by odnieśli sensacyjne zwycięstwo. Leszczynianie w ostatniej chwili wrócili do gry i doprowadzili do dogrywki, w której nie mieli sobie równych. Ostatecznie podopieczni Radosława Hyżego przegrali 86:96 i mogą jedynie żałować, że w odpowiednim momencie nie "dobili" rywala.

2017-11-25 08:30 Autor: Paweł Prochowski
Śląsk podejmuje leszczyńską Polonię.
0

Śląsk podejmuje leszczyńską Polonię. "Muszę przeprosić Kamila Chanasa" [ZAPOWIEDŹ]

Łukasz Grudniewski, Maciej Zieliński i Kamil Chanas - co łączy te trzy osoby? Wszyscy oczywiście byli przez lata związani ze Śląskiem Wrocław, a koszykarski los rzucił ich do Leszna, gdzie w różnych rolach związali się z Jamalexem Polonią. Teraz ze swoim obecnym klubem przyjeżdżają do Wrocławia, by zmierzyć się z odradzającym się WKS-em. Początek meczu w piątek 24 listopada o godzinie 20 w hali AWF-u we Wrocławiu.

2017-11-23 11:00 Autor: prochu
Koszykarski Śląsk przegrywa w pierwszym sparingu
0

Śląsk Wrocław w pierwszym sparingu w tym okresie przygotowawczym przegrał na wyjeździe z Polonią Leszno 55:78.

2017-08-21 14:57 Autor: prochu
Druga strona medalu: Kamil Chanas (odc.12)
0

Jak wyglądały podróże na wschód Europy, za co został zatrzymany przez policję w Stanach Zjednoczonych i dlaczego był o krok od zakończenia profesjonalnej kariery? Między innymi o tym opowiada Kamil Chanas, wychowanek koszykarskiego Śląska Wrocław, w rozmowe z Andrzejem Gliniakiem w kolejnym odcinku "Drugiej strony medalu".

2017-07-03 08:00 Autor: Andrzej Gliniak
Maciej Zieliński i Kamil Chanas
0

Kamil Chanas wraca do Śląska Wrocław!

Wychowanek wrocławskiego klubu Kamil Chanas po siedmiu latach wraca do rodzinnego miasta, by w sezonie 2015/2016 reprezentować barwy siedemnastokrotnych mistrzów Polski. Ostatni raz koszulkę z herbem Śląska Wrocław 30-letni rzucający nosił pod koniec 2008 roku.

2015-06-22 15:51 Autor: tm