Martin kaczmarski

Martin Kaczmarski z pilotem Felipe Palmeiro
0

Wrocławianin ściga się w Dakarze. Pnie się w górę i jest przed Adamem Małyszem

Drugi dzień zmagań zawodników Lotto Team podczas rajdu Dakar za nami. Najszybciej z Polaków pokonali ten etap Marek Dąbrowski i Jacek Czachor tracąc do lidera Stephane Peterhansela 31m48s. Debiutujący w tym roku wrocławianin Martin Kaczmarski ukończył drugi odcinek na 18 pozycji ze stratą 51m28s. W klasyfikacji generalnej po dwóch odcinkach zajmuje aktualnie 16 miejsce i jest trzecim Polakiem.

2014-01-07 11:49 Autor: jg
Martin Kaczmarski i Felipe Palmeiro
0

Ostatnie przygotowania rajdowca z Wrocławia do słynnego Dakaru

Od tygodnia wrocławianin Martin Kaczmarski oraz Filipe Palmeiro, a także wszyscy pozostali kierowcy i piloci teamu X-RAID, przebywają na wewnętrznym przeddakarowym obozie przygotowawczym w niemieckim Trebur. Cały cykl szkoleniowy potrwa do 5 grudnia.

2013-12-03 11:42 Autor: jg
Załoga na podium portugalskiego rajdu
0

Życiowy sukces wrocławianina w rajdach terenowych. Na podium tuż za Hołowczycem

Rajd BAJA Portalegre 500 przyniósł olbrzymi sukces dla uczestników programu Lotto Team. Mistrz, Krzysztof Hołowczyc wygrał rajd, zdobywając tym samym Puchar Świata FIA w rajdach Cross Country 2013. A jego uczeń - wrocławianin Martin Kaczmarski podczas rajdu Portugalii wygrał trzeci odcinek specjalny, a w klasyfikacji generalnej po rajdzie zajął 2 miejsce, tym samym osiągając swój życiowy rezultat.

2013-11-06 11:06 Autor: jg
Martin Kaczmarski na jednym z etapów rajdu
0

Wrocławianin podsumowuje rajd Dakar: były krew, pot i łzy

Po przejechaniu 6175 km, spaleniu 920 l paliwa , 14-stu biwakach jestem na mecie rajdu Dakaru 2013 w Santiago - Chile, a przede mną podium na Plaza de la Ciudadania. Relacjonuje Martin Kaczmarski wrocławski kierowca rajdowy KRD TEAM ( na Dakarze obserwator z ramienia Poland National Team).

2013-01-21 00:00 Autor: jg