Mistrzostwa Polski

Policyjny karateka z Wrocławia w akcji
0

Wrocławski policjant już po raz drugi został mistrzem Polski

Złoty medal w kategorii Open Senior+35 na XV Mistrzostwach Polski Seniorów Open, które odbyły się w Koszalińskiej Hali Sportów Walki wywalczył podinsp. Wojciech Żmija – funkcjonariusz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. W tej największej krajowej imprezie karate kyokushin wzięło udział blisko 170 zawodników reprezentujących wszystkie federacje. Podczas zawodów przedstawiciele Polskiego Związku Karate, w uznaniu tegorocznych licznych sukcesów sportowych policjanta powołali go do Polskiej Kadry Narodowej.

2014-10-29 12:04 Autor: jg
Złoci medaliści - szachiści Polonii Wrocław
0

Polonia Wrocław mistrzem Polski w szachach!

Szachiści „Votum SA Polonii Wrocław” po raz pierwszy w historii sięgnęli po drużynowe mistrzostwo Polski. W składzie wrocławskiej drużyny, która wygrała rozgrywki Sygnity Ekstraligi 2014, wystąpili: Dariusz Świercz, Mateusz Bartel, Dimitrios Mastrovasilis, Wojciech Moranda, Daniel Sadzikowski i Jolanta Zawadzka.

2014-10-06 13:52 Autor: jg
Wrocławscy funkcjonariusze mają również wiele pasji
0

Wrocławski policjant zdobył złoty medal na najbardziej prestiżowych zawodach w Polsce

W minioną sobotę, na zakończenie tego roku odbył się w Płocku największy turniej w karate Kyokushin, w walce full kontakt. Mistrzostwa Polski Open – zawody karate bez podziału na kategorie wagowe, to turniej dla najlepszych i najtwardszych zawodników tej dyscypliny sportowej. Złoty medal w kategorii powyżej 35 lat zdobył podinsp. Wojciech Żmija z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

2013-12-23 11:08 Autor: jg
Zespół WKK Wrocław na drodze do finałów Mistrzostw Polski do tej pory gromił rywali
0

Juniorzy WKK Wrocław rozpoczynają Mistrzostwa Polski

Spotkaniem z zespołem z Lublina swoją drogę po Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych rozpoczną dzisiaj gracze WKK Wrocław. W oczach rywali jak i ekspertów to właśnie podopieczni trenera Tomasza Niedbalskiego są głównym faworytem rozpoczynającej się dzisiaj imprezy.

2012-03-14 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Golf: Gradecki triumfuje

Wrocławianin Mateusz Gradecki (KG Toya Wrocław) triumfował w 17. Międzynarodowych Mistrzostwach Polski mężczyzn w golfie rozgrywanych na polu w Paczółtowicach pod Krakowem.

2011-09-12 00:00 Autor: Piotr Kolisko
1

Koszykówka: WKSN triumfuje

Zawodnicy WKSN Świt Wrocław zostali Mistrzami Polski Niesłyszących w koszykówce. Nagrody indywidualne we wrocławskim turnieju przypadły również graczom WKSN - Wojciechowi Inglotowi i Maciejowi Jacynie.

2011-06-06 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Nordic Walking: Mistrzostwa Wrocławia

Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking to oficjalna rozgrzewka przed  Międzynarodowymi Mistrzostwami Polski. Impreza odbędzie się w ramach obchodów Święta Wrocławia w dniu 12.06.2011.

2011-05-20 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WKK: Młodzi koszykarze zdemolowali rywali

Juniorzy WKK Wrocław nie zwalniają tempa. Po sukcesie w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski młodzi koszykarze podtrzymali zwycięską passę również w rozegranej w Toruniu fazie półfinałowej.

2011-05-03 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WKK rozgromiło Mistrza Polski

Koszykarze WKK Wrocław pokonali STK Sopot w pierwszym meczu turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski U18 rozgrywanych w Toruniu. Aktualny Mistrz kraju uległ wrocławianom różnicą aż 48 punktów.

2011-04-30 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Radosław Wojtaszek - najlepszy obecnie polski szachista, wicemistrz Europy seniorów, w rozgrywkach drużynowych w tym roku będzie reprezentował Polonię Wrocław.
0

Szachowa extraliga seniorów we Wrocławiu

W dniach od 6-8 maja 2011 roku wrocławscy gracze Klubu Szachowego Polonia gościć będą dziesięć najlepszych drużyn szachowych z całego kraju. Stawką imperezy będą punkty rankingowe przybliżające zespoły do Mistrzostwa Polski.

2011-04-29 00:00 Autor: Piotr Kolisko