Mistrzostwa Polski

Wrocławianin mistrzem Polski młodzieżowców w boksie
0

Kolejny sukces reprezentanta Adrenalina Boxing Club Wrocław. Na odbywających się w dniach 6-12.10 w Ciechocinku Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Mężczyzn, mistrzem Polski w kategorii wagowej do 75 kg został Rafał Wołczecki.

2019-10-14 14:32 Autor: ah
Bokser wrocławskiej Adrenaliny mistrzem Polski młodzików
0

Reprezentant wrocławskiego klubu Adrenalina Boxing Club - Iwan Kucherenko - wywalczył złoty medal na odbywających się w dniach od 16 do 21 września w Łomży mistrzostwach Polski u-14 w boksie.

2019-09-24 10:50 Autor: Aleksander Hutyra
Wrocław areną ćwierćfinałów koszykarskich mistrzostw Polski kadetów
0

Koszykarscy kadeci wkraczają w decydującą fazę sezonu - rozgrywki centralne. Zespół WKK Wrocław zakończył strefę regionalną na drugim miejscu, zatem kolejną rozpoczyna od ćwierćfinałów, które zostaną rozegrane w dniach od 5 do 7 kwietnia w hali przy ul. Czajczej 19.

2019-04-04 15:27 Autor: prochu
Wielki sukces koszykarek Świtu Wrocław. Brąz w Pucharze Europy
0

Koszykarki Świtu Wrocław zajęły trzecie miejsce w turnieju Pucharu Europy, który pod koniec listopada odbył się we włoskiej Weronie. Wrocławianki przegrały tylko jedno z czterech spotkań, niestety był to mecz półfinałowy. Niemniej brązowy medal także jest ogromnym sukcesem.

2018-12-06 12:05 Autor: prochu
Koszykarki Świtu Wrocław walczą o Klubowy Puchar Europy
0

Zawodniczki WKSN Świtu Wrocław, które nieco ponad dwa tygodnie temu zdobyły Puchar Polski Niesłyszących, zawalczą o kolejne trofeum. We wtorek wrocławianki wyleciały do Włoch, gdzie w najbliższych dniach zagrają o Klubowy Puchar Europy Niesłyszących.

2018-11-21 06:05 Autor: prochu
Koszykarki Świtu Wrocław zdobyły Puchar Polski Niesłyszących [ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Świtu Wrocław wywalczyły Puchar Polski. W turnieju finałowym, który w miniony weekend rozgrywany był we Wrocławiu, gospodynie pewnie pokonały pozostałe zespoły walczące o to trofeum - Mazowsze Warszawa, IG Warszawa i ŁKSG Łódź.

2018-11-04 23:41 Autor: prochu
Koszykarki Świtu Wrocław wezmą udział w Klubowym Pucharze Europy
0

W listopadzie drużyna koszykarek Świtu Wrocław zagra we włoskiej Weronie w 10. Klubowym Pucharze Europy Głuchych. Klub zorganizował zbiórkę funduszy na wyjazd na platformie crowdfundingowej i już po kilku dniach udało się zebrać całą kwotę.

2018-08-24 01:04 Autor: prochu
Maksym Drabik z brązowym medalem mistrzostw Polski juniorów
0

Zawodnik Betard Sparty Wrocław Maksym Drabik zdobył brązowy medal Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach rozgrywanych na torze w Częstochowie wrocławianin przegrał jedynie z Danielem Kaczmarkiem z Get Well Toruń i Bartoszem Smektałą z Fogo Unii Leszno. Szesnaste miejsce w turnieju zajął inny ze Spartan - Patryk Wojdyło.

2018-08-04 15:38 Autor: prochu
Osiem medali wrocławskich lekkoatletów na mistrzostwach Polski
0

Wrocławscy lekkoatleci wywalczyli osiem medali na 94. PZLA Mistrzostwach Polski, które odbyły się w miniony weekend w Lublinie. Krążkami z najcenniejszego kruszcu mogą pochwalić się Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław, bieg na 400 metrów przez płotki), Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław, rzut dyskiem) oraz Adrian Świderski (Śląsk, trójskok).

2018-07-25 03:00 Autor: prochu
Wielki sukces wrocławskiego pływaka! Konrad Powroźnik z ośmioma medalami mistrzostw Europy
0

Na początku lipca w Lublinie odbyły się mistrzostwa Europy Głuchych w pływaniu. W zawodach organizowanych przez Polski Związek Sportu Niesłyszących aż osiem medali zdobył Konrad Powroźnik z Wrocławskiego Klubu Sportowego Niesłyszących "Świt".

2018-07-16 08:01 Autor: prochu