Podnoszenie ciężarów

Nowa hala przy Racławickiej to początek! W planach hotel i boiska [ZDJĘCIA]
0

Przy ul. Racławickiej we Wrocławiu trwa budowa nowej hali sportowej. Obiekt, z którego skorzystają cztery sekcje WKS, ma być gotowy do końca roku. To jednak początek budowy większego kompleksu sportowego w tym miejscu.

2021-01-11 13:58 Autor: Bartosz Senderek
Zastępca komendanta wrocławskiej policji na podium zawodów w martwym ciągu
0

Sukcesy sportowe we Wrocławiu odnosi wiele drużyn, zawodników w sportach indywidualnych, a także… policja. Młodszy inspektor Przemysław Kozioł, Zastępca Komendanta Komendy Miejskiej we Wrocławiu, zajął trzecie miejsce na zawodach Iron Dead League.

2020-08-08 10:40 Autor: Bartosz Królikowski
Ryszard Życzkowski
0

Mechanik z wrocławskiej zajezdni tramwajowej po pracy podnosi z sukcesami ciężary

Kiedyś zajmował się sportem zawodowo. Był ciężarowcem w reprezentacji Polski, a nawet został zakwalifikowany do występu na igrzyskach olimpijskich w Los Angeles. Na olimpiadę jednak nie pojechał ze względu na bojkot imprezy. Dziś pracuje jako mechanik na zajezdni przy ul. Powstańców Śląskich. Swojej pasji jednak nie porzucił. Ryszard Życzkowski trenuje podnoszenie ciężarów w klubie WKS Śląsk, zdobywa złote medale i szykuje się do kolejnego zwycięstwa. Mistrzostwa w Kopenhadze już w sierpniu.

2014-06-25 11:37 Autor: red
W organizowanej we Wrocławiu imprezie Polacy wywalczyli zaledwie jeden brązowy krążek
0

Tylko jeden medal Polski na zakończonych w Hali Stulecia mistrzostwach świata w podnoszeniu ciężarów

Bartłomiej Bonk sięgnął po brązowy medal mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów w kategorii 105 kg, powtarzając w ten sposób sukces z Londynu. Polak w dwuboju uzyskał 404 kg. Marcin Dołęga natomiast nie ukończył rywalizacji. Medalu w swojej kategorii wagowej nie zdobył też faworyt Adrian Zieliński. Również żadna z polskich pań nie stanęła na podium.

2013-10-29 10:22 Autor: jg/wwc2013.pl
Do World Games we Wrocławiu zostały niecałe 4 lata
0

The World Games Wrocław 2017 z gościnną wizyta na Mistrzostwach Świata w Podnoszeniu Ciężarów w hali Stulecia

Polscy mistrzowie, zdobywcy wielu medali, pretendenci do tytułów mistrzowskich Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 organizowanych we Wrocławiu zaprezentują się w piątek, 25 października br. o godz. 18:00 przed fanami podnoszenia ciężarów we wrocławskiej Hali Stulecia. Organizowany pokaz ma przybliżyć sportowe dyscypliny uprawiane w ramach The World Games oraz stanowić zaproszenie do śledzenia zmagań sportowców biorących udział w igrzyskach, które odbędą się za 3 lata we Wrocławiu.

2013-10-24 16:06 Autor: jg