Polonia Bytom

Rezerwy Śląska przegrały w Bytomiu, Radecki wrócił po kontuzji
0

Śląsk II Wrocław przegrał na wyjeździe z Polonią Bytom 0:2 w meczu 11. kolejki trzecioligowych rozgrywek. Wrocławianie stracili pozycję lidera tabeli, ale pocieszający może być fakt, że po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją wystąpił jeden z najważniejszych piłkarzy pierwszej drużyny, Mateusz Radecki.

2019-10-14 21:02 Autor: prochu
Remisowy sparing Ślęzy Wrocław. Dwa gole Szymona Tragarza
1

Ślęza Wrocław nie zwalnia tempa. Dzień po ciężkim, ale wygranym 1:0 spotkaniu z Polonią Bytom, wrocławianie rozegrali sparing z czwartoligowym GKS-em Mirków. Mecz zakończył się remisem 3:3, a trener Grzegorz Kowalski posłał do boju zawodników, którzy nie dostali wielu minut w starciu z bytomianami.

2019-08-12 14:22 Autor: prochu
Ślęza wygrywa domową inaugurację. Bytomianin pogrążył Polonię
0

Piłkarze Ślęzy wygrali z Polonią Bytom 1:0 w pierwszym domowym spotkaniu w tym sezonie. Jedynego gola strzelił w 88. minucie Tomasz Dyr, który... pochodzi z Bytomia. To zwycięstwo jest tym bardziej cenne, bo odniesione zostało nad solidnym rywalem.

2019-08-11 00:39 Autor: prochu
Ślęza Wrocław - Polonia Bytom: Inauguracja III ligi we Wrocławiu [ZAPOWIEDŹ]
0

W drugiej kolejce III ligi, piłkarze Ślęzy Wrocław zmierzą się na własnym boisku z zespołem Polonii Bytom. Dla wrocławian będzie to pierwsze ligowe spotkanie w nowym sezonie przed własną publicznością. Mecz odbędzie się na stadionie "Oławka" Na Niskich Łąkach w sobotę (10 sierpnia) o godzinie 17.

2019-08-10 01:36 Autor: Artur Gołdyn
Może trudno w to uwierzyć, ale gdyby nie Kelemen (i sporo szczęścia) Śląsk mógł przegrać na Oporowskiej z walczącą o utrzymanie się w ekstraklasie Polonią Bytom.
1

Śląsk Wrocław tylko zreminsował u siebie z Polonią Bytom

Śląsk Wrocław nie był w stanie wygrać na Oporowskiej w sobotnie popołudnie z broniącą się przed spadkiem z ekstraklasy Polonią Bytom. Gospodarze walczyli, mieli swoje sytuacje, ale tę najgroźniejszą w meczu zmarnował 10 minut przed końcem napastnik gości - z 5 metrów trafiając w boczną siatkę bramki bronionej przez Mariana Kelemena. Śląsk Wrocław - Polonia Bytom 0:0

2011-05-07 00:00 Autor: Łukasz Maślanka, bk
Czy piłkarze Śląska Wrocław poradzą sobie z Polonią Bytom bez Przemysława Kaźmierczaka?
0

Nieobliczalna Polonia czeka na Śląsk

W piłkarskiej Ekstraklasie grają dwie Polonie. Pierwsza, warszawska, w poprzedniej kolejce przekonała się o sile Śląska Wrocław. Czy w sobotę pozna ją druga Polonia, tym razem ta z Bytomia?

2011-05-06 20:31 Autor: Łukasz Maślanka
W Bytomiu Vuk Sotirović rozegrał tylko 45 minut.
0

WKS: Królowie remisów

Gra Śląska w tym sezonie przyzwyczaiła już kibiców wrocławskiego zespołu do faktu, że remis w każdym kolejnym meczu jest wynikiem najbardziej prawdopodobnym. Nie inaczej było w Bytomiu gdzie zawodnicy Oresta Lenczyka nie potrafili pokonać bramkarza drużyny przeciwnej - Szymona Gąsińskiego.

2010-10-23 00:00 Autor: Piotr Kolisko