Rajd dakar 2014

Martin Kaczmarski to wielka nadzieja wyścigów aut terenowych
0

Znakomity debiut i wielki sukces wrocławianina w Rajdzie Dakar!

Wrocławianin Martin Kaczmarski jest już na mecie rajdu Dakar! Pokonał 9 374 km po bezdrożach Ameryki Południowej. Rewelacyjnie przejechał ostatni, trzynasty, odcinek specjalny, osiągając 8. czas. W klasyfikacji generalnej rajdu zdobył wysokie 9. miejsce!

2014-01-19 13:41 Autor: jg
Efektowny przejazd wrocławianina w trakcie jednego z etapów rajdu
0

Martin Kaczmarski złapał drugi oddech na morderczym Dakarze

Po dniu przerwy, zawodnicy rajdu Dakar mieli do pokonania ponad 500-kilometrową trasę. Martin Kaczmarski nie rozleniwił się podczas dnia wolnego, ale złapał drugi oddech i pełen zapału stawił czoła kolejnemu odcinkowi. Był dziś drugim Polakiem na mecie. Do lidera odcinka stracił jedynie 27m40s. Był to 12. czas tego OSu, a zarazem drugi wśród Polaków. Lepiej od niego pojechał jedynie jego Mistrz z Lotto Team - Krzysztof Hołowczyc, który ukończył odcinek z 5. czasem i stratą 10min51s.

2014-01-13 12:16 Autor: jg