Ślęza Wrocław

Arkadiusz Rusin: Jeszcze dużo pracy w tym roku
0

- Łatwo prowadzi się w ataku zespół, w którym pięć zawodniczek rzuca ponad dziesięć punktów - oceniał na konferencji prasowej po meczu z Energą Toruń szkoleniowiec Ślęzy Wrocław Arkadiusz Rusin. Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi głównych bohaterów sobotniego widowiska.

2016-12-04 15:22 Autor: prochu
Wspaniała seria trwa! Ślęza gromi kolejnego rywala [RELACJA, DUŻO ZDJĘĆ]
0

Energa Toruń tylko w pierwszej połowie nawiązywała wyrównaną walkę ze Ślęzą Wrocław. Po zmianie stron gospodynie wrzuciły wyższy bieg i odniosły kolejne wysokie zwycięstwo (91:67) w Basket Lidze Kobiet. To już siódma wygrana wrocławianek z rzędu!

2016-12-03 20:14 Autor: prochu
Wielka gra we Wrocławiu - Ślęza zmierzy się z Energą Toruń [ZAPOWIEDŹ]
0

Basket Liga Kobiet nie zwalnia tempa. W sobotę (3 grudnia) koszykarki Ślęzy rozegrają dziesiąty mecz w sezonie, ich rywalem będzie Energa Toruń. Wygrać nie będzie łatwo, ale dwa punkty są jak najbardziej w zasięgu drużyny trenera Arkadiusza Rusina.

2016-12-02 18:00 Autor: prochu
Nabór do sekcji piłki nożnej Ślęzy Wrocław
0

Ślęza Wrocław prowadzi stały nabór chłopców i dziewczynek do drużyn piłkarskich. Zajęcia prowadzone są w kilkudziesięciu grupach na terenie całego miasta. Klub dysponuje pełną piramidą szkoleniową - od najmłodszych po drużynę seniorską. Najbardziej uzdolnieni trafiają do klubów ekstraklasy bądź pierwszej ligi. Dwóch kolejnych piłkarzy wyjechało właśnie na testy do Miedzi Legnica.

2016-12-01 08:00 Autor: prochu
Ze Ślęzy do Legii Warszawa?
1

Zawodnik trzecioligowej Ślęzy Wrocłąw, Kornel Traczyk rozpocznie jutro testy w zespole mistrza Polski - Legii Warszawa. Zawodnik będzie trenował z warszawskim zespółem do 4 grudnia.

2016-11-29 11:53 Autor: daf
Arkadiusz Rusin: Pokazaliśmy dwa oblicza
0

- Być może wprowadziłem w drugiej połowie zbyt dużo rotacji i dziewczyny nie mogły złapać rytmu - mówił po meczu z Cosinus Widzewem Łodź szkoleniowiec Ślęzy Wrocław Arkadiusz Rusin. Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi.

2016-11-28 15:44 Autor: red.
Ślęza nie dała szans Widzewowi [RELACJA]
0

Kolejny mecz i kolejne bezapelacyjne zwycięstwo. W 9. kolejce Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy pokonały przed własną publicznością zespół Cosinus Widzew Łódź 76:58. To siódme zwycięstwo wrocławianek w tym sezonie, a szóste z rzędu. W tabeli zajmują drugie miejsce.

2016-11-28 10:00 Autor: red.
Ślęza Wrocław wraca do gry - w niedzielę mecz z Widzewem [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dwóch tygodniach przerwy koszykarki ekstraklasy wracają do rywalizacji. W niedzielę (27 listopada) o godz. 18:00 Ślęza zmierzy się przed własną publicznością z Cosinus Widzewem Łódź. Wrocławianki powalczą o szóste zwycięstwo z rzędu.

2016-11-26 11:50 Autor: red.
Kolejny występ wrocławianek w kadrze Polski
0

Agnieszka Skobel i Agnieszka Śnieżek zagrały kolejny mecz w reprezentacji Polski. Niestety, Biało-Czerwone przegrały z Belgijkami 61:77 i nie wywalczyły awansu na przyszłoroczne mistrzostwa Europy.

2016-11-24 14:50 Autor: prochu
Niezwykły gość na treningu koszykarek Ślęzy
0

Oliwia ma siedem lat, chodzi do drugiej klasy szkoły podstawowej. Trenuje koszykówkę w akademii Ślęzy Wrocław. Jest wiernym kibicem i stałym uczestnikiem meczów drużyny ekstraklasowej, a jej idolka to Marissa Kastanek. We wtorek Oliwia miała niezwykłą okazję, żeby przybić piątkę, porozmawiać, a nawet zagrać mecz z koszykarkami Ślęzy.

2016-11-24 07:50 Autor: prochu