Ślęza Wrocław

Czy Ślęzie uda się pokonać Wisłę?
0

Wrocławskie koszykarki mają wielką ochotę na sprawienie niespodzianki

Tydzień po zwycięstwie nad Artego Bydgoszcz koszykarki Ślęzy Wrocław czeka kolejne wielkie wyzwanie. W sobotę o godz. 17 zmierzą się na wyjeździe z aktualnym mistrzem Polski, Wisłą Can-Pack Kraków.

2015-11-06 13:05 Autor: jg
Ślęza Wrocław pokonała na własnym parkiecie wicemistrzynie Polski, zespół Artego Bydgoszcz
0

Wielki mecz Ślęzy, wielkie zwycięstwo nad Artego

W meczu siódmej kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław pokonała na własnym parkiecie wicemistrzynie Polski, zespół Artego Bydgoszcz 89:67.

2015-11-01 19:01 Autor: tm
W meczu 6. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy przegrały w Lublinie z Pszczółką
0

Dogrywka i porażka w Lublinie. Ślęza znów na tarczy

W meczu 6. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy przegrały w Lublinie z Pszczółką AZS UMCS 83:88. Jeszcze w czwartej kwarcie wrocławianki prowadziła różnicą 15 punktów. Ambitne rywalki doprowadziły jednak do dogrywki, a w niej przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę.

2015-10-25 14:32 Autor: tm
Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały pierwszy mecz w sezonie
0

Pierwsza porażka Ślęzy w sezonie. Wrocławskie koszykarki przegrały z Energą Toruń

W meczu 5. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Ślęza poniosła pierwszą porażkę w sezonie. Wrocławianki przegrały przed własną publicznością z Energą Toruń 78:80.

2015-10-19 14:59 Autor: tm
Koszykarki Ślęzy Wrocław wygrały kolejny mecz
0

Kolejne zwycięstwo koszykarek Ślęzy. Wrocławianki wciąż niepokonane

W meczu czwartej kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Ślęza pokonała na wyjeździe Basket Gdynia 76:63. Wrocławianki nadal są niepokonane w tym sezonie.

2015-10-11 17:33 Autor: tm
Wrocławskie koszykarski w nowym sezonie radzą sobie świetnie
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław znów wygrały i wciąż są niepokonane

W meczu trzeciej kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy wygrały na wyjeździe z Widzewem Łódź 70:51. Tym samym wrocławianki mają na koncie komplet zwycięstw i dwutygodniową przerwę w rozgrywkach spędzą w czubie tabeli.

2015-09-28 10:43 Autor: jg
Ślęza wydarła rywalkom zwycięstwo
0

Dramaturgia i emocje w meczu wrocławskich koszykarek. Ale Ślęza nadal jest niepokonana

Mimo, że w drugiej kwarcie nasze koszykarki przegrywały z MKK Siedlce 30:43, to były w stanie odwrócić losy spotkania. Dzięki temu zawodniczki Ślęzy Wrocław odniosły drugie zwycięstwo w rozpoczętym niedawno sezonie ekstraklasy kobiet.

2015-09-24 11:33 Autor: jg
Koszykarki Ślęzy wygrały na inaugurację sezonu Tauron Basket Ligi Kobiet
0

Ślęza wygrywa na inaugurację sezonu Tauron Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki lepsze od koszykarek z Polkowic

Tak tłoczno i głośno w hali AWF-u nie było chyba jeszcze nigdy. By mecze koszykarek Ślęzy mogło oglądać w tym sezonie jak najwięcej kibiców, klub wyposażył obiekt w dodatkowe trybuny. Wszystkie zapełniły się do ostatniego miejsca, a kibicom przyszło oglądać zwycięstwo wrocławianek nad MKS-em Polkowice 67:56.

2015-09-20 14:26 Autor: tm
Koszykarki Ślęzy przygotowują się do nowego sezonu
0

Ślęza Wrocław znów na boisku uczci pamięć zmarłej koszykarki

Od 11 do 13 września w hali przy ul. Wojciecha z Brudzewa odbędzie się towarzyski turniej koszykówki kobiet Wrocławska Iglica 2015 – II Memoriał Teresy Kępki-Swędrowskiej. Na boisku zobaczymy najlepsze polskie drużyny. Odbędzie się także uroczystość zastrzeżenia numeru 7, z którym grała Teresa Kępka-Swędrowska.

2015-09-10 14:01 Autor: jg
Koszykarki Ślęzy powoli się zgrywają ze sobą
0

Ślęza Wrocław druga

Koszykarki Ślęzy zakończyły towarzyski turniej w Jeleniej Górze na drugim miejscu. W niedzielnym finale wrocławianki uległy Artego Bydgoszcz 64:80. Mimo przegranej, są powody do zadowolenia, bo dobrze do zespołu wprowadziła się Chay Shegog. Po weekendzie zespół wzmocni jeszcze Sharnee Zoll.

2015-09-07 11:42 Autor: jg