STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Radosław Hyży i jego koledzy nie zwalniają tempa na drodze do ekstraklasy
0

Stal rozgromiona w Ostrowie. Koszykarze Śląska nie zwalniają tempa

Rewelacyjny w czwartej kwarcie Marcin Flieger poprowadził swój zespół do efektownej wygranej na ciężkim terenie w Ostrowie Wielkopolskim. Śląsk pozwolił przeciwnikom na zdobycie jedynie 29 oczek w drugiej połowie meczu, co pozwoliło mu zwyciężyć 87:64.

2013-01-20 00:00 Autor: jg
Radosław Hyży poprowadził Śląsk do zwycięstwa nad rywalem z Ostrowa
0

Koszykarze Śląska pną się w górę tabeli I ligi

Hala Orbita okazała się przyjazna koszykarzom Śląska Wrocław. Grający w niej gościnnie zespół prowadzony przez Tomasza Jankowskiego i Jerzego Chudeusza pewnie pokonał Stal Ostrów Wielkopolski 88:72 i awansował na drugie miejsce w pierwszoligowej koszykarskiej stawce.

2012-10-15 00:10 Autor: Łukasz Maślanka
Śląsk o krok od awansu do pierwszej ligi
1

Śląsk Wrocław już w sobotę może osiągnąć sukces zapowiadany jeszcze przed sezonem. Zwycięstwo w trzecim meczu ze Stalą Ostrów Wielkopolski zagwarantuje koszykarzom trenera Rafała Kalwasińskiego awans do pierwszej ligi.

2012-05-11 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Rafał Glapiński w spotkaniu ze Stalą Ostrów zdobył 10 punktów
0

Artur Grygiel pogrążył Stal

11 punktów Artura Grygiela rzucone w ciągu 5 ostatnich minut spotkania ze Stalą Ostrów Wielkoposlki pozwoliło zespołowi Śląska na zwycięstwo w drugim meczu serii. Rzucający obrońca WKS-u eksplodował ofenswynie w czwartej kwarcie spotkania a dobra defensywa podopiecznych Rafała Kalwasińskiego pozwoliła Stali na zdobycie tylko 5 punktów w ostatniej odsłonie pojedynku.

2012-05-07 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Koszykarski Śląsk bliżej awansu

Stal uginała się długo, aż w końcu pękła. W pierwszym meczu finałowym rozgrywek 2. ligi koszykarze Śląska Wrocław pokonali Stal Ostrów Wielkopolski 67:55. Mecz był pokazem twardej, bojowej wręcz koszykówki, a jego losy rozstrzygnęły się dopiero w czwartej kwarcie.

2012-05-06 10:40 Autor: Łukasz Maślanka
W decydujących spotkaniach ze Stalą Ostrów Wielkopolski dużo zależeć będzie od najbardziej doświadczonych graczy Śląska
0

Śląsk Wrocław o trzy zwycięstwa od pierwszej ligi

Wrocławski zespół od awansu do pierwszej ligi dzielą już tylko trzy zwycięstwa. Po wyczerpującej serii z Pogonią Prudnik gracze Śląska już w sobotę i niedzielę rozpoczną walkę ze Stalą Ostrów Wielkopolski. Decydująca rywalizacja sezonu będzie toczona do trzech zwycięstw.

2012-05-05 00:00 Autor: Piotr Kolisko
W podobnej masce w najbliższych spotkaniach wystąpi Jakub Koelner.
0

Kim jest człowek w masce?

Rozgrywający drugoligowego zespołu WKK Wrocław podczas meczu ze Stalą Ostrów Wielkopolski doznał kontuzji nosa. Dlatego też w najbliższych spotkanaich zobaczymy go w specjalnej masce ochronnej.

2010-10-05 00:00 Autor: Piotr Kolisko
1

WKK Wrocław ogrywa Stal

Pierwsze zwycięstwo WKK Wrocław w obecnym sezonie stało się faktem. Na boisku krew i pot a na tablicy wyników rezultat 68:64.

2010-10-03 00:00 Autor: Piotr Kolisko
2

WKK chce stopić Stal

Najbliższym przeciwnikiem wrocławskiego WKK będzie drużyna Stali Ostrów Wielkopolski. Dla koszykarzy trenera Olesiewicza będzie to szansa na odniesienie pierwszego zwycięstwa przed własną publicznością.

2010-09-30 00:00 Autor: Piotr Kolisko