Sukces

0

Wrocławska młoda szachistka przed życiową szansą

Zosia Frej ma 10 lat i jest Mistrzynią Polski w szachach w swojej kategorii wiekowej. Dyscyplina sportu, którą uprawia ta młoda dama sprawia, że raczej nigdy nie zobaczymy Zosi grającej na nowym stadionie na Pilczycach ani też nie będzie nam dane oglądanie relacji z jej spotkań w kanale telewizji publicznej. Jednak Zosia Frej jest najlepszą wizytówką młodego wrocławskiego pokolenia - wizytówką , która potrzebuje Państwa pomocy.

2011-06-23 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Judo: Dobre występy młodych dam

Anna Dąbrowska i Dominika Jankowiak powróciły z medalami z zawodów Pucharu Świata rozegranych w węgierskim Gyor.

2011-06-22 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Mistrzostwo Polski dla WKK Wrocław

Młodzi koszykarze WKK Wrocław odnieśłi wielki sukces sportowy. Triumf w fianłowym spotkaniu nad zespołem Trefla Sopot SA zapewnił im tytuł Mistrza Polski w kategorii do lat 18.

2011-05-15 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Kolejne sukcesy robotów z Politechniki

Dwa miejsca na podium- z takim wynikiem z zawodów RobotChallenge2011 w Wiedniu do Polski wróciła ekipa studentów z Koła Naukowego Robotyków "KoNaR" Politechniki Wrocławskiej. Roboty wrocławskich studentów: "Mały" i "I prawo Murphy'ego" zajęły I i II miejsce na zawodach.

2011-03-31 12:00 Autor: Agnieszka Nesterowicz, PWr
0

Adrian Meronk wraca z medalem

Greeny podczas turnieju KenaKo South African World Juniors okazały się bardzo łąskawe dla młodego wrocławskiego zawodnika. Adran Meronk powraca do kraju z brązowym medalem zawodów rozgrywanych w RPA. To największy sukces Polaka w zqwodach tej klasy w historii golfa w naszym kraju.

2011-03-11 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Doskonałe występy szachistów Polonii Wrocław

W zakończonych Mistrzostwach Polski w szachach zawodnicy Klubu Szachowego Polonia Wrocław okazali się najlepsi: Mateusz Bartel został Mistrzem Polski 2011, a Jolanta Zawadzka Mistrzynią Polski Kobiet 2011.

2011-02-24 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Karting: Wrocławski następca Kubicy

Startujący dotychczas w kartingu w barwach zespołu Roberta Kubicy Daniel Fuchs, ostatnie tygodnie spędził na przygotowaniach do sezonu 2011. W ich ramach wrocławianin testował bolid Formuły BMW oraz gościnnie wystąpił w kończących sezon kartingowy w USA zawodach SuperNationals XIV, które odbyły się pod hotelem i kasynem Rio w Las Vegas.

2010-12-16 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Sukces młodych golfistów KG TOYA

Wrocławski KG Toya zakończył kolejny sezon golfowy w świetnym stylu. W rozegranych w Portugalii Klubowych Mistrzostwach Europy, drużyna Toya Golf & CC zajęła 10 miejsce, najwyższe w historii startów polskich klubów w tym turnieju.

2010-11-16 00:00 Autor: Piotr Kolsiko
0

Fuchs piąty w WSK World Series

Fabryczny kierowca Birel Motorsport i zawodnik oficjalnego zespołu Roberta Kubicy RK Kart Team, Daniel Fuchs nie ukończył finałowych zawodów kartingowych WSK World Series w Egipcie na skutek awarii silnika, lecz pomimo tego zajął piąte miejsce w końcowej punktacji tegorocznego sezonu.

2010-11-03 00:00 Autor: Piotr Kolisko
1

Baseball: Wielki sukces młodzieży KSB Wrocław

Praca z młodzieżą przynosi wymierne efekty. Baseballowy "narybek" KSB Wrocław triumfował w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Miejskiej Górce.

2010-10-20 00:00 Autor: Piotr Kolisko