Wiadomości

EnergiaPro przeprasza za awarie na Brochowie

2011-04-05, Autor: Daria Kędzierska
Na Brochowie samoistnie uszkadzają się kable. Tylko w marcu mieszkańcy tego wrocławskiego osiedla spędzili 3 dni przy świeczkach, a niektórzy -jeżeli mają ogrzewanie elektryczne - też bez alternatywnego źródła ciepła. Spółka EnergiaPro twierdzi, że nie jest w stanie zagwarantować bezawaryjnych dostaw energii elektrycznej.

Reklama

Anna Wojcieszczyk, rzeczniczka firmy tłumaczy, że tego typu zdarzeń żadne przedsiębiorstwo dystrybucyjne nie jest w stanie się ustrzec. - Na Brochowie, awaryjne przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane były samoistnym elektrycznym uszkodzeniem się izolacji kabli średniego napięcia.- wyjaśnia. Mieszkańców nie przekonuje to tłumaczenie.

-W XXI wieku siedzimy przy świeczkach, bo albo mamy złą infrastrukturę albo nie umiemy dopilnować jej poprawnego działania. Na dodatek nikt nas nie informował jak długo potrwa awaria, dyżurny pogotowia energetycznego ciągle podawał inne terminy usunięcia awarii– skarży się Tomasz, mieszkaniec Brochowa.  EnergiaPro S.A. stoi na stanowisku, że w pracy sieci elektroenergetycznej występują losowe zakłócenia i uszkodzenia, których nie można przewidzieć, a tym samym wcześniej uprzedzić odbiorców czy zapobiec wystąpieniu awarii. Jednak za wszystkie niezawinione awarie firma w mailu do naszej redakcji i tak serdecznie przeprasza.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (5):
 • ~ 2011-04-06
  07:56:35

  0 0

  To jest pikuś. Na Maślicach w grudniu wyłączali prąd przy 10 st C mrozie, w sytuacji gdy całe osiedle jest ogrzewane piecami gazowymi, które wymagają energii elektrycznej do działania. PRACE PLANOWE !!!

  Banda idiotów !

 • ~ 2011-04-06
  08:39:46

  0 0

  po pierwsze to Tauron a nie EnergiaPRO a po drugie to wsioki niech sie ciesza ze w ogole prad maja ...

 • ~ 2011-04-06
  09:05:15

  0 0

  @Tomasz Sz.: Nie, to nie jest błąd. Za awarie przeprasza EnergiaPro S.A. Oddział we Wrocławiu a nie cała grupa Tauron.

 • ~ 2011-04-06
  11:40:44

  0 0

  [wpis został usunięty za naruszenie regulaminu]

 • ~ 2011-04-07
  09:44:52

  0 0

  do Tomasz Szymczyszyn: ENERGIA PRO JEST ODPOWIEDZIALNA ZA AWARIE TY NIEWYCHOWANY BURAKU, wioski debilu? Eeee żenada...po co to piszesz? Nie lubisz ludzi? Wrocław to mała wioska z centrum na rowerku 20 minut i jesteś na zadupiu za Gajem pola i łąki.

  Pozdrawiam

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.