zamknij

Na sygnale

Policjant udaremnił próbę kradzieży na Psim Polu

2018-07-02, Autor: prochu

Policjant z komisariatu na wrocławskim Psim Polu, będąc w drodze do domu po zakończonej służbie, zauważył jak na jednej ze stacji benzynowych mężczyzna zabiera dwa opakowania płynu do spryskiwaczy. Funkcjonariusz natychmiast podjął interwencję i pobiegł za sprawcą kradzieży. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Wracający do domu po zakończonej służbie policjant zauważył, jak mężczyzna zabiera ze stacji paliw dwa opakowania płynu do spryskiwaczy, nie uiszczając za nie opłaty. Towar znajdował się na stojaku ekspozycyjnym tuż przed wejściem do budynku stacji. Podejrzany był już znany policjantowi z wcześniej popełnionych czynów. Funkcjonariusz pobiegł za nim, a następnie go zatrzymał. Sprawca kradzieży nie zamierzał jednak tak łatwo się poddać. Mężczyzna był bardzo agresywny i zaczął się szarpać z funkcjonariuszem, ale po paru chwilach został obezwładniony.

Reklama

Skradziony towar powrócił do dalszej sprzedaży, natomiast sprawca odpowie teraz przed sądem, nie tylko za kradzież, ale też za znieważenie i czynną napaść na funkcjonariusza, który podjął wobec niego czynności służbowe.

Oceń publikację: + 1 + 13 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy uważasz, że torowisko tramwaje powinno być wydzielone na całej długości Grabiszyńskiej?
Oddanych głosów: 353