Porażka Impelek na koniec okresu przygotowawczego

2016-10-11, Autor: prochu

Siatkarki Impelu Wrocław przegrały 2:3 w sparingu z MKS-em Tauron Dąbrowa Górnicza. Była to próba generalna wrocławianek przed startem rozgrywek ligowych.

Pierwszy set padł łupem siatkarem MKS-u, które wygrały 25:20. W kolejnej partii lepsze okazały się podopieczne Marka Solarewicza, ale w całym meczu grały bardzo nierówno, czego dowodem może być wyraźnie przegrany trzeci set. W kolejnym Impel doprowadził do wyrównania, ale w tie-breaku lepiej spisywały się dąbrowianki. Wygrały one piątego seta 15:10, a cały mecz 3:2.

Wrocławianki pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrają już w najbliższą niedzielę (16 października) o godzinie 17, a ich rywalkami będzie ekipa KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz odbędzie się w Hali Orbita.

Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (20:25, 25:22, 17:25, 25:18, 10:15)