Wiadomości
Święto piwoszy przy Hali Stulecia. Trwa Lotny Festiwal Piwa [ZDJĘCIA]
Na placu przy Hali Stulecia w piątek rozpoczął się 1. Lotny Festiwal Piwa we Wrocławiu. Sympatycy złocistego trunku mogą skosztować regionalnych piw rzemieślniczych oraz tych z dalszych zakątków Polski i Czech.
Ideą Lotnego Festiwalu Piwa jest zmiana miejsc jego organizacji. Po raz pierwszy impreza odbyła się w 2017 roku w Legnicy. Tylko w tym roku Lotne Festiwale gościły już w Zielonej Górze, Lubinie, Legnicy, Oleśnicy Gliwicach i Warszawie. Teraz przyszedł czas na Wrocław.
Oprócz różnych rodzajów piw rzemieślnicznych, organizatorzy przygotowali inne liczne atrakcje - strefa gastro, koncerty, konkursy i strefa warzenia piwa.
1. Lotny Festiwal Piwa we Wrocławiu będzie dostępny w sobotę (31 sierpnia) w godzinach od 12 do 22 oraz w niedzielę (1 września) od 12 do 20. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Ptasia grypa we Wrocławiu. Siedem osiedli w obszarze zagrożonym [ZDJĘCIA]
65512 -
Zaginiona 17-latka odnaleziona. Razem z poszukiwanym mężczyzną i nieletnią
33796 -
Leczenie guzów neuroendokrynnych w DCO. Nowotwór, który łatwo pomylić z inną chorobą
27247 -
Nowy znak we Wrocławiu. „Flowers & ride” dla kierowców na pl. Solnym
20832 -
Wrocław ma nowy mural. Został poświęcony Białorusi [ZDJĘCIA]
12482
Najczęściej komentowane
-
Krzysztof Simon na każdym przystanku. Epidemiczne komunikaty znów w MPK Wrocław [AUDIO]
3 -
Nowy znak we Wrocławiu. „Flowers & ride” dla kierowców na pl. Solnym
3 -
We Wrocławiu ruszył największy samochodowy punkt szczepień [ZDJĘCIA]
2 -
Leczenie guzów neuroendokrynnych w DCO. Nowotwór, który łatwo pomylić z inną chorobą
2 -
Wojewoda odpowiada opozycji: Wszystkie łóżka w szpitalu tymczasowym są sprawne i bezpieczne
2
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alertSonda
Jaką nazwę powinien nosić skwer przy Zakładzie Karnym przy ul. Kleczkowskiej?
Oddanych głosów: 888