WKK: Wysoka wygrana nad Pogonią Prudnik

2011-03-22, Autor: Piotr Kolisko
Koszykarze WKK Wrocław bez większych problemów pokonali KS Pogoń Prudnik 89:64.

Mecz z Pogonią Prudnik okazał sie wyrównany tylko w pierwszej połowie spotkania. Koszykarze WKK powoli aczkolwiek systematycznie budowali swoją przewagę a pierwsza połowa spotkania zakonczyła się sześciopunktową przewagą drużyny trenera Mazura 47:41.

Druga odsłona meczu przyniosła już pełną dominację zawodników WKK, którzy sukcesywnie powidszali swoją przewagę nad momentami bezradnym zespołem z Prudnika. Trzecia kwarta meczu zakończyła się przeagą osiemnastu punktów na korzyść wrocławian.

Ostatecznie dzięki doskonałej postawie w defensywie zawodnicy z Wrocławia pozowlili rzucić w dwóch ostatnich kwartach zespołowi przyjezdnemu tylko 23 punkty i ostyatecznie wygrali 89:64. Najskuteczniejszym w szeregach WKK okazał się Grzegorz Kaczmarek, tóry zapisał na swoim koncie 25 punktów

WKK Wrocław - KS Pogoń Prudnik 89:64 (26:18, 21:23, 23:11, 19:12)