WLPNS: Jak zdemolować Pandę

2010-04-30, Autor: Piotr Kolisko
Panie, panowie spokojnie - w lidze WLPNS nikt nie znęca się nad zwierzętami.

FC Perełkowce rozgromili w spotkaniu 1 ligi WLPNS zespół Pandy Wrocław. Początek spotkania nie zwiastował w żaden sposób sukcesu Pereł gdyż zespół ten już w 5 minucie spotkania przegrywał 0:1.

Jak się jednak okazało utrata bramki tylko uskrzydliła zawodników Perełkowców, którzy już w 13 minucie doprowadzili do wyrównania a autorem trafienia był Krzysztof Sikora. Po chwili wynik znów uległa zmianie a trafieniem dla Perełkowców popisał się Andrzej Kasprzak.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnych zdecydowanych ataków a kolejne bramki dla "błyszczącej ekipy" stały się już tylko kwestią czasu. Kolejno do siatki Pandy trafiali Furmanek, Sikora, Jankowski i kolejny raz Furmanek.

W innych spotkaniach tej kolejki Kaka Demona ograła Nowy Dwór 2:1 a Last Minute niespodziewanie wysoko bo aż 5:1 pokonał Kuźniki.