Sport

WRONBA: Kogeneracja ogrywa beniaminka

2011-10-17, Autor: Piotr Kolisko
W drugiej kolejce ligi WRONBA na najwyższym szczeblu rozgrywek doszło do pojedynku między TST Kogeneracją SA i Warriors. Górą byli wielokrotni mistrzowie ligi WRONBA, który pokonali beniaminka SuperWRONBY- Warriors 58:51.

Reklama

TST Kogeneracja SA - Warriors 58:51 (31:16)

TST Kogeneracja SA: Kasiński 16, Chałupa 13, Biernatowski 8, Cześniszewski 7(1), Remian 6, Staniucha 4, Widawski Piotr 4(1), Widawski Paweł 0
Warriors: Kurek 13(1), Trela 11(1), Rumczyk 9(1), Nikitiuk 8, Danielewicz 7(1), Gozdek 2, Działowski 1

 


1.liga

 

Łże Elity - MUKS Bielany Wrocławskie 55:54 (27:26)

Łże Elity: Witkowski 17(3), Przystał 13, Turbański 10(3), Barcewicz 9, Wajerowski 4, Sojka 2
MUKS Bielany Wrocławskie: Kosmala 16, Broniecki 11(3), Rzepka 10(2), Mikołajczak 9, Pośpiech 4, Powązka 4, Pomianowski 0

 

Ekopolin - Brothers Team 56:48 (25:19)

Ekopolin: Sławacki 13(2), Jakóbczyk 12(2), Czernek 6(1), Wabnik 6, Siworski 6, Rzeźnicki 5(1), Trojanowski 5, Kowalski 3
Brothers Team: Maćkowiak 13, Czekaj 10(2), Rząśnicki 9, Mańkowski 8, Wycech 6, Nowakowski 2, Ćwójda 0, Pakuła 0

 


2.liga

 

Zielony Robal - Tel Raf 49:36 (23:11)

Zielony Robal: Walas 12(1), Wencek 11(1), Józefczyk 7(1), Magyar 5, Gruszecki 3(1), Krajna 3, Przybyło 2, Stadnicki 2, Pacuła 2, Wójcik 2
Tel Raf: Piechota 27(2), Mucha 4, Zdrojewski 4, Chałupa 1, Poznański 0, Pyziak 0, Sarnicki 0

 

Militaria.pl Shooting&Outdoor - Prawo Bronxu 54:47 (26:23)

Militaria.pl Shooting&Outdoor: Maciejczak 16(2), Langowski 12, Szymanowski 9(1), Magott 9, Żelaszkiewicz 6, Wasiuta 2, Hryciuk 0
Prawo Bronxu: Stys 13, Stengert 10, Drąg 8, Sarnecki 5(1), Frania 4, Piosik 4, Drwięga 3

 

WroGeo - TKKF Razem Wołów 45:35 (26:16)

WroGeo: Gruba 12(1), Osada Jarosław 8, Osada Grzegorz 8, Wawrzyńczuk 6, Jakubowski 6, Kosowski 3, Mach 2, Paprocki 0, Rutski 0
TKKF Razem Wołów: Kubik 10(1), Szumilas 9(1), Osyra 6, Kuriata 3, Orłowski 3, Obolewicz 2, Mrozek 2

 

Centrum - Naczep.com 37:27 (22:14)

Centrum-Naczep.com: Hasik 8, Gruszka 7(1), Fedeczko 5(1), Żak 4, Żeleszkiewicz 4(1), Szmigiel 3, Malinowski 3, Grzelka 2, Głogowski 1
Cosmodisc: Pułaczewski 9, Omański 7, Domagała 5(1), Struzik 4, Zychla 2, Danecki 0, Preisner 0

 

Hasco Lek - lacoste24.pl 59:52 (25:17)

Hasco Lek: Hes 13, Chalabala 9, Nowak 9(1), Jacyna 8, Gierałt 6, Gładki 5, Gapiński 5(1), Ramasz 4
lacoste24.pl: Kaliński 17, Oborzyński 10(3), Płomiński 9(1), Woźny 7, Hrebieniuk 4, Szwed 3, Filipek 2, Fabiański 0, Drożdż 0, Pawełczyk 0, Maliszewski 0

 

MuchoBronx - Los Pupilos 63:40 (34:10)

MuchoBronx: Baj 19(4), Suska 16, Moras 8, Szydłowski 6(2), Kazuła 5, Repeć 4, Bochenek 3, Broniek 2, Tatarek 0
Los Pupilos: Sławiński 13(1), Woźniak 10, Byra 10, Młyńczak 4, Struś 3(1), Krowiarz 0

 


3.liga

 

Nietota - Perspektywa 63:31 (35:10)

Nietota: Nowacki 12(2), Stanek 10, Pepliński 10, Kotarski 9(1), Klimaszewski 7(1), Nowak 6, Bodak 5, Popiel 4
Perspektywa: Dybski 10(2), Kwaśnicki 7(1), Kotewicz 6, Dąbrowski 4, Pawlos 4, Kołodziej 0, Sztobryn 0, Misiak 0

 

Twierdza Kłodzko - The Hoop's 55:37 (28:19)

Twierdza Kłodzko: Rogalewski 21(4), Guzara 15, Błesznowski 6, Walasek 5(1), Tkaczyk 4, Kulczycki 4, Wiśniowski 0, Ptaszyński 0, Mikita 0
The Hoop's: Małek 15(1), Małolepszy 14, Wójcik 5(1), Ejsmund 3, Małolepszy 0, Górski 0, Bujak 0

 

MWSLiT - Rebels 59:44 (35:22)

MWSLiT: Wawrzyńczuk 19, Oborzyński 12, Siczyński 11(2), Zabłocki 9, Rabiega 4, Gliniak 4
Rebels: Kozioł 12, Sikora 11(1), Milewicz 9, Haber 6, Szymański 4, Daciuk 2

 

InvestMap.pl - Bball Szkółka Dzierżoniów 89:23 (51:6)

InvestMap.pl: Bodys 17, Krawiec 17(1), Omelan 15, Iwanowski 11, Bednarek 10, Marciniak 10, Golus 4, Huk 2, Zdziarski 2, Augustynowski 1
Bball Szkółka Dzierżoniów: Kostek 8, Drubkowski 6, Białach 5, Bukowski 2, Fior 2, Mularczyk 0, Chodyra 0, Michalik 0, Radziewicz 0

 

Vabank - STB Stars 50:42 (21:12)

Vabank: Potoczek 11, Kijak 10(1), Cywiński 10, Kwiatkowski 7, Mirecki 4, Rogala 4, Kramarz 2, Herda 2
STB Stars: Dobner 13(1), Galaś 12(1), Serafinowicz 6, Bączek 5, Biesiekierski 2, Zimoch 2, Mańkiewicz 2

 

Zadymki Trzebnica - Wings Media 78:68 (33:31)

Zadymki Trzebnica: Widurski Tomasz 20, Krzysztofik 17, Widurski Arkadiusz 17(1), Jakusek 12, Zarzeczny 5(1), Jaremkiewicz 5(1), Szczepański 2, Fedyk 0
Wings Media: Kociałkowski 17(2), Bednarz 17(3), Józefowicz 13(1), Jarmakowicz 11, Otwinowski 7(1), Szymański 2, Skrzydelski 1, Łazarski 0

 

Eylert Legnica - Łobuzersi 67:43 (31:23)

Eylert Legnica: Długołęcki Grzegorz 23, Długołęcki Marcin 12, Nadybski 10, Muraszko 10(1), Wanot 6, Terlecki 4, Rusek 2
Łobuzersi: Maścianica 9(1), Wiercioch 7(1), Rusek Maciej 5, Rusek Michał 5(1), Kelm 5(1), Nowak 5, Stelmasiewicz 3(1), Feiga 2, Korpanty 2

 

in - game.pl 48:27 (23:20)

in-game.pl: Zimoląg 17, Struś 10(2), Kozioł 8, Wawer 7, Górski Michał (2) 4, Pulka 2, Górski Łukasz (2) 0
Błąd Kroków Oława: Olczyk 8, Kawalec 6, Boczar 5, Kalinowski 4, Lech 2, Parys 2, Marmulewicz 0

 

Drużyna A - 4Fun 59:51 (30:23)

Drużyna A: Jankowski 25(2), Stempień 13(1), Broczkowski 12, Manglus 4, Ciszek 3(1), Posadowski 2
4Fun: Bazylak 18, Czekajło 13, Jasek 6, Kleszcz 5, Pastuszek 4, Januszkiewicz 3, Litwiński 2, Dąbrowski 0, Żurek 0

 

Młode Wilki - NG Engineering 57:49 (7:9)

Młode Wilki: Kaszubski 13(3), Kucharski 13(2), Pieńkowski 12(2), Gawroniak 12, Bulski 4, Juszczyk 3(1), Boba 0, Więcek 0
NG Engineering: Rojek 9(1), Haftaniuk 9, Janik 9(1), Cygański 8, Cichy 7, Komorek 5, Rojek 2, Hamerski 0, Dorabiała 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak powinniśmy świętować 11 listopada?





Oddanych głosów: 1090