Sport

WRONBA: Mistrz nie obroni tytułu

2011-01-23, Autor: Piotr Kolisko
Łukasz Bartnicki praktycznie sam wygrał dla Tako mecz z aktualnym mistrzem SuperWRONBY zespołem - Event Service. Dobra dyspozycja tego koszykarza i zdobyte przez niego 21 punktów wydatnie pomogło jego zespołowi w detronizacji najlepszego zespołu ubiegłego sezonu. Na rozpędzonych zawodników Tako w półfinale czeka już zespół Sampraus.

Reklama

SuperWRONBA - ćwierćfinał

 

TST Kogeneracja SA - Ekopolin 54:42 (21:28)

TST Kogeneracja SA: Chałupa 16, Kozłowski 15(3), Kasiński 10, Widawski Piotr 9(1), Remian 2, Gołąb 2, Widawski Paweł 0, Biernatowski 0
Ekopolin: Jakóbczyk 7(1), Jachimowicz 7, Siworski 7(1), Wieruszewski 6, Wabnik 5, Włodarczyk 4, Czernek 2, Rzeźnicki 2, Barancewicz 2

 

Tako AR - Event Service 51:37 (24:26)

Tako AR: Bartnicki 21, Dzieciniak 8, Wasilewski 7(1), Domagała 5, Omelan 4, Tytko 2, Olech 2, Iwanowski 2, Markowski 0
Event Service: Pawlak 15(1), Kinal 9, Otręba 4, Maćkowiak 3, Herbut 2, Kaczor 2, Kolisko 2, Wodzisławski 0

 


1.liga - ćwierćfinał McDonald's BGD - Łże Elity 50:32 (34:18)

McDonald's BGD: Kaca 16(1), Kucharski 12(2), Urbańczyk 10(1), Paliwoda 6, Kowalski 2, Podleśny 2, Czyżewski 2, Żygadło 0
Łże Elity: Barcewicz 12, Witkowski 9(2), Miga 5, Szymura 4, Przystał 1, Drobiński 1, Łysiak 0, Bury 0, Słapa 0

 

MUKS Bielany Wrocławskie - TST 49:17 (17:7)

MUKS Bielany Wrocławskie: Powązka 15, Rzepka 8(2), Pośpiech 6, Kruczyński 6, Wilk 6, Broniecki 4, Mikołajczak 4, Solnica 0, Besz 0
TST: Jarmakowicz 7, Szprynger 5, Czekaj 3(1), Głos 2, Furyk 0, Stankiewicz 0, Sokołowski 0, Klisiewicz 0

 


2.liga - ćwierćfinał

 

Goliszek Podłogi - WroGeo 43:31 (24:18)

Goliszek Podłogi: Rosiak 11, Jacyna 9, Kmiecik Kamil 7(1), Szydłowski 7(1), Pilarczyk 5, Kmiecik Łukasz 2, Szyszka 2
WroGeo: Jakubowski 9, Osada Grzegorz 8, Osada Jarosław 6, Mach 6, Sobota 2, Tuła 0, Rutski 0, Kosowski 0, Szcześniak 0

 

PB Budotex - SwiatSportu.pl 64:39 (24:22)

PB Budotex: Pryjma 17, Sasin 12(2), Sierka 10, Mierzwiak 8, Lulek 5, Brust 5, Malinowski 4, Muszyński 2, Mikita 1
SwiatSportu.pl: Malinowski 8(1), Stachowiak 7(1), Musielak 7, Stich 7, Tomczyk 5(1), Trojanowski 4, Prochowski 1

 

Greno - MuchoBronx 62:59 (26:36)

Greno: Rotnicki 18(2), Zadrożny 16(3), Czawłytko 13, Rzyczkowski 8, Kozik 4, Bęben 3, Hoffman 0, Chałupa 0
MuchoBronx: Uziałko 19(1), Iwanowski 14, Suska 9, Baj 9, Moras 6, Szydłowski 2, Repeć 0, Tatarek 0

 

Baczo K Oleśnica - B.C Trzebnica 65:49 (34:22)

Baczo K Oleśnica: Woźny 16(1), Rytkowski 16(2), Garliński 13(1), Jaworski 8, Potycz 6, Stępień 4, Turczyn 2
B.C Trzebnica: Walczak 22(3), Tereniuk 10(2), Podrygajło 6, Ostasz 4, Podrygajło 4, Konopacki 3, Krupa 0, Zych 0

 


3.liga - runda 1/8

 

Golden Play Club - Rogalik Środa Śl. 50:37 (19:15)

Golden Play Club: Chudzyński 19(2), Twardowski Paweł 16, Sawicki 11, Kozikowski 2, Jakubiak 2, Kas 0, Karczewski 0, Twardowski Tomasz 0
Rogalik Środa Śl.: Barud 13, Juzyk 11(1), Marczak 6, Różyński 3(1), Dutko 2, Szostak 2, Kempiak 0, Wargal 0

 

Hasco Lek - Łobuzersi 72:40 (26:24)

Hasco Lek: Zaroda 23, Hes 16(2), Rogalski 12, Janik 9, Gapiński 7(1), Krasowski 3(1), Gładki 2
Łobuzersi: Stelmasiewicz 8, Korpanty 8, Wiercioch 6, Nowak 6, Rusek 5, Trzeciak 5(1), Maścianica 2

 

Kleten Clan - Marko Team 44:37 (20:21)

Kleten Clan: Krawczyk 22, Gurdziel 12, Sułek 5, Banaś 4, Wnukiewicz 1, Bielawski 0, Chudy 0, Adamcewicz 0, Bogdanowicz 0
Marko Team: Nawrocki 11(1), Bednarek 10, Mazur 6, Bartoszewicz 4, Wolny 4, Tęcza 2, Piskozub 0, Ptak 0, Golus 0, Gołębiewski 0

 

N.B.K. - Napalm 64:40 (27:16)

N.B.K.: Mikołajko 22, Bielan-Rygoł 15(3), Ołowecki 10(1), Zięba 10, Zemlak 7, Szablicki 0, Niziński 0
Napalm: Mozoła 14, Dudek 13(2), Świstowski 9(1), Gałęski 2, Hryniewiecki 2, Świstowski 0, Pismaris 0

 

KFV Galaxy - Tiradores 47:38 (15:15)

KFV Galaxy: Wojszel 21, Górski 10, Komański 8, Kaczmarek 3, Fajfer 2, Szczepański 2, Nawrocki 1, Ejsmont 0
Tiradores: Rutkowski Roman 12, Hejduk 10, Sobolewski Adam 7, Szkudlarski 4, Kwiatkowski 2, Sobolewski Jarosław 2, Rutkowski Grzegorz 1

 

KFC - Gmina Borów 54:43 (28:28)

KFC: Jędrychowski 17, Kołodziej 12, Bednarski 11, Kukuła 7, Strumiński 4, Pajkert 3, Kowalczyk 0
Gmina Borów: Wańczyk 17(2), Chuchnowski 9, Spiak 8, Jakubowski 5(1), Wojciechowski 2, Przyszlak 2, Żurek 0, Hubicki 0

 

Granimex Wrocław - Szare Łosie 90:52 (39:22)

Granimex Wrocław: Mankiewicz 22, Chudziński 12, Kiszkiel 12, Ressel 11(2), Kordys 11(1), Wojewódzki 8, Wawrzyniak 4, Dec 4, Klimczak 4, Milczanowski 2
Szare Łosie: Świebocki 20(1), Florczyk 12, Kuleta 7, Szafrański 6(2), Chojnacki 5, Kaniak 2

 

Aspekt Sauny - Fallimagni 43:38 (24:17)

Aspekt Sauny: Mleczko 22(2), Pelczer 6, Oborzyński 4, Filipek 4, Uryga 3, Drożdż 2, Fabiański 2, Szwed 0
Fallimagni: Krasnodębski 10, Ograbek 10, Wróbel 6, Zuber 5, Jastrzębski 4(1), Struś 3(1), Chałupa 0, Leski 0

 

WuTeam - Birsy 58:21 (30:4)

WuTeam: Pietraho 18(1), Brygider 10, Szkoła 9, Grzesik 7, Dworas 6, Krawiec 4, Tabiś 2, Markowicz 2
Birsy: Cybiński 7, Wierzbicki 6, Podralski Jakub 4, Truchan 2, Korus Michał 2, Korus Jakub 0, Łozowski 0, Podralski Tomasz 0

 

Run and Gun - Tel Raf 57:47 (34:20)

Run and Gun: Zuber 29(2), Lis 8, Nowak Dominik 7, Popiel 4, Nowak Marek (2) 3, Lesicki 2, Moska 2, Nowacki 2, Kotarski 0
Tel Raf: Piechota 25(1), Sarnicki 9(1), Mucha 8, Madziarski 4, Wojtukiewicz 1, Poznański 0

 

Damkon - MWSLiT 48:37 (17:18)

Damkon: Grzelka 12, Zabiegliński 12, Gąsiorowski 4, Żeleszkiewicz 4, Otwinowski 4, Głogowski Konrad 4, Szmigiel 4, Walas 2, Ginter 1, Fedeczko 1, Głogowski Damian 0, Kudła 0
MWSLiT: Barea 23, Rabiega 5, Michalec 4, Przybyło 3, Siczyński 2, Gliniak 0

 

Rebels - Tehnoprest Team 45:38 (24:19)

Rebels: Klempel 13(1), Milewicz 12, Wójcik 9(1), Sikora 6(1), Jamróz 3(1), Pudełek 2, Zieliński 0
Tehnoprest Team: Małek 11(1), Wójcik 8, Ejsmund 7(1), Majewski 4, Małolepszy Bartosz 2, Krzysztan 2, Małolepszy Tomasz 2, Górski 2, Bujak 0

 

Gumki - Piżmaki 55:52 (29:19)

Gumki: Jankowski 17, Korczyński 16(1), Łyskawa 11, Lewandowicz 6, Dul 5
Piżmaki: Mieszała 25(5), Stachowski 9(1), Dąbrowski 6, Sztobryn 5(1), Dybski 3(1), Kwaśnicki 2, Czarnocki 2, Kołodziej 0, Misiak 0

 

zebrano.com.pl - Zadymki Trzebnica 56:37 (32:17)

zebrano.com.pl: Myszka 17, Bąk 15, Nizioł 7, Zając 5, Sikora 4, Liana 2, Grabowski 2, Nawrocki 2, Paździor 2, Dzundza 0
Zadymki Trzebnica: Widurski Tomasz 18(1), Fedyk 8(1), Widurski Arkadiusz 5(1), Fijał 4, Krzysztofik 2, Bartosik 0

 

Centrum Taśm - Ziomki 70:63 (25:16)

Centrum Taśm: Warawko 31, Aftowicz 16, Grudniewski 11, Ściborski 4, Pęczek 3, Basałyngowicz 3, Antosz 2, Lewkowski 0, Głowacki 0, Nowak 0
Ziomki: Puzio Marcin 29(4), Pepliński 17(2), Polewiak 9(1), Misiewicz 4, Puzio Adrian 4, Zwierz 0, Kruk 0

 

Elektrotim - Credit Suisse 37:26 (16:14)

Elektrotim: Hrebieniuk 11, Kaliński Michał 7(1), Kaliński Tomasz 6, Trebenda 5(1), Szydłowski 4, Jakubowicz 4, Gawerski 0, Janicki 0
Credit Suisse: Łuczak 7, Chojak 7, Szymko 6, Olechowski 2, Czechowicz 2, Issel 2, Kozera 0

 


3.liga - runda 1/4

 

Golden Play Club - profilsport.pl 51:39 (25:18)

Golden Play Club: Kozikowski 13(1), Chudzyński 11(1), Sawicki 7, Karczewski 7, Budzyński 6, Twardowski 3, Kas 2, Jakubiak 2
profilsport.pl: Baranowski 12(1), Siennicki 10(2), Froch 5, Chmiel 4, Korczyński 3(1), Jeszkie 3, Fil 2, Dąbrowski 0, Gęsicki 0

 

Ridimtim - Gumki 35:31 (14:16)

Ridimtim: Zwierz 11(1), Słaby 7, Wawer 5, Zimoląg 5, Halusiak 5(1), Pulka 2, Urbaś 0, Boba 0
Gumki: Jankowski 11, Jung 7, Korczyński 7, Rosiecki 5, Dul 1, Skarul 0, Łyskawa 0, Lewandowicz 0

 

Granimex Wrocław - Cosmodisc 49:39 (29:18)

Granimex Wrocław: Mankiewicz 13(3), Chudziński 8, Kordys 8, Kiszkiel 8, Wawrzyniak 6, Ressel 4(1), Klimczak 2, Wojewódzki 0, Dec 0, Milczanowski 0
Cosmodisc: Erdene-Chuluun 19, Pułaczewski 7, Paluch 4, Danecki 3(1), Zychla 3, Struzik 3, Domagała 0

 

TKKF Razem Wołów - WuTeam 34:33 (17:16)

TKKF Razem Wołów: Iłowski 13, Mrozek 8, Mazur 5(1), Pietrzak 3, Obolewicz 3, Pałys 2, Koziński 0, Szumilas 0, Wacek 0
WuTeam: Dworas 13(1), Markowicz 8, Pietraho 4, Tabiś 2, Grzesik 2, Szkoła 2, Brygider 2, Krawiec 0

 

Run and Gun - Lombardi.pl 59:52 (21:21)

Run and Gun: Zuber 30(2), Nowak 12(1), Kotarski 7, Lis 6, Mazur 2, Popiel 2, Lesicki 0, Moska 0
Lombardi.pl: Mikołajczak 12(2), Pawlak 12(2), Klecha 8, Pękała 8, Posioł 6(1), Jaworowski 4, Kotkiewicz 2, Furman 0, Basiński 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jeśli Platforma Obywatelska wystawi swojego kandydata na prezydenta Wrocławia, kto powinien nim być?







Oddanych głosów: 689