Wiadomości

Wypadek na Legnickiej. Piesza potrącona przez policyjny radiowóz

2019-03-19, Autor: prochu

Do groźnego wypadku doszło we wtorek przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Małopanewskiej. Policyjny radiowóz potrącił 20-letnią kobietę.

Reklama

- Do zdarzenia doszło około godziny 18:30. 20-letnia kobieta została potrącona przez oznakowany radiowóz patrolu prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji. Poszkodowanej została udzielona pierwsza pomoc, a następnie została oddana pod opiekę ratowników medycznych i została przetransportowana do szpitala - mówi st. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.

I choć okoliczności zdarzenia nadal są wyjaśniane, to świadkowie twierdzą, że radiowóz miał włączone sygnały świetlne, ale nie dźwiękowe. Z kolei 20-latka miała przechodzić przez przejście dla pieszych na zielonym świetle.

Kilka godzin po zdarzeniu na miejscu wciąż działali policjanci, którzy wyjaśniali, jak doszło do wypadku.

Oceń publikację: + 1 + 22 - 1 - 34

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Beata14 2019-03-20
    22:10:23

    4 3

    Tak sie składa, że od samej Świdnickiej ten radiowóz jechał zupełnie ‚normalnie’ , za mną, obok mnie (często zmieniali pasy), jak dojeżdżaliśmy do tego feralnego skrzyżowania ja pomimo dużej prędkości wyhamowałam będąc na skrajnym lewym pasie do jazdy na wprost, radiowóz był na skrajnym prawym i tylko ‚śmigneli’ mi obok z włączonymi sygnałami świetlnymi (bez dźwiękowych). Wjeżdzali na to skrzyżowanie jak już było czerwone :( Po chwili widziałam tylko jak radiowóz hamuje a na jezdni na lini pasa który zajmowałam i pasa środkowego ląduje ciało człowieka i sie ‚nie rusza’ :( to był szok nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam ...

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.