Kiedyś Ryszard Tarasiewicz był wielbiony przez kibiców Śląska. Dzisiaj toczy wojnę z wrocławskim klubem

Utrata licencji, zakaz transferowy lub zapłata stu tysięcy złotych - takich kar domaga się Ryszard Tarasiewicz dla Śląska za niewypłacenie mu należnych zaległych pieniędzy. Stosowne dokumenty trafiły już do Komisji Dyscypliny przy Polskim Związku Piłki Nożnej.

2012-11-07 2332 Autor: mw
Tadeusz Socha (z prawej) w tym roku już chyba nie zagra
0

Tadeusz Socha może już nie zagrać w rundzie jesiennej

Obrońca Śląska Tadeusz Socha przed meczem w Szczecinie doznał urazu, który wykluczy go z treningów przez co najmniej trzy tygodnie. To może oznaczać, że jesienią już nie zagra.

2012-11-07 1863 Autor: mw
Piłkarze Śląska liczą w meczu z Piastem na gorący doping
0

Bilety na Piasta Gliwice już w kasach

W sobotę piłkarze Śląska zmierzą się na Stadionie Miejskim z Piastem Gliwice. Bilety na to spotkanie są już w przedsprzedaży.

2012-11-07 2232 Autor: mw
Tomasz Jodłowiec rozegrał w Szczecinie dobry mecz
0

Stanislav Levy: To nie był tak łatwy mecz, jak wskazuje wynik

Śląsk aż 3:0 pokonał na wyjeździe Pogoń Szczecin. Rezultat nie oddaje jednak tego, co się działo na boisku, bo dopiero stałe fragmentu gry dały wrocławianom gole. - Był to dla nas bardzo trudny mecz - mówił po meczu trener Stanislav Levy.

2012-11-06 1901 Autor: mw
Sebastian Mila będzie jeszcze musiał poczekać na powołanie do kadry
0

Selekcjoner Waldemar Fornalik zaskoczył wrocławskich kibiców?

Waldemar Fornalik podał dzisiaj nazwiska zawodników z naszej ligi, których powołał na towarzyski mecz z Urugwajem. Na liście nie znalazł się nikt ze Ślaska Wrocław.

2012-11-06 2684 Autor: mw
Obie ekipy bardzo poważnie podchodzą do środowego starcia. Dla WKK to może być mecz sezonu
1

W środę wielkie koszykarskie derby Wrocławia!

W środę w II rundzie Intermarche Basket Cup wielkie derby Wrocławia - Śląsk zmierzy się z WKK. Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco.

2012-11-06 2136 Autor: mw
Stanislav Levy: Pracowałem w wielu miejscach, ale takich kibiców jeszcze nie widziałem
0

Stanislav Levy: Śląsk ma wyjątkowych kibiców

W poniedziałek Śląsk zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Czy wrocławianom uda się zrehabilitować za porażkę w derbach? - Zależy nam na zdobyciu punktów nie tylko dlatego, by w dalszym ciągu mieć kontakt z czołówką, ale również, by odwdzięczyć się kibicom za to, że w spotkaniu z Zagłębiem Lubin byli z nami do ostatniej minuty i cały czas nas wspierali mimo niekorzystnego wyniku - zapowiada trener Stanislav Levy.

2012-11-05 1866 Autor: mw
Sebastian Mila był bohaterem meczu w Szczecinie. Czy dostanie powołanie do reprezentacji. Powinien
2

Dwie asysty i gol Mili w Szczecinie. Kapitan Śląska do reprezentacji!

Piłkarze Śląska wygrali w Szczecinie z Pogonią 3:0. Przy wszystkich golach swój udział miał Sebastian Mila. Czy tym występem kapitan wrocławskiego zespołu zapewnił sobie powołanie do reprezentacji na mecz z Urugwajem?

2012-11-05 2688 Autor: mw
Wrocławskie siatkarki nie potrafiły zatrzymań zawodniczek Atomu
1

Wrocławskie siatkarki walczyły w Orbicie, ale mistrzynie Polski były za mocne

Mimo żywiołowego dopingu kibiców w wypełnionej prawie po brzegi Hali Orbita siatkarki Impela Wrocław poniosły trzecią porażkę w sezonie Orlen Ligi z obecnym mistrzem Polski Atomem Trefl Sopot. Impelki nie potrafią utrzymać stabilnej formy i mimo dobrych momentów, zdołały wygrać tylko jednego seta. Trener Błaszczyk na konferencji pomeczowej stwierdził, że widzi postęp w grze i jeśli tendencja zostanie utrzymana, w kolejnych meczach wrocławianki powinny zdobywać punkty.

2012-11-05 2078 Autor: Tomasz Jawor
Koszykarski Śląsk idzie przez I-ligowe rozgrywki jak burza
0

Szósta wygrana koszykarzy Śląska. Show liderów WKS w Łańcucie

15:4 wygrali decydujące 6 minut spotkania w Łańcucie koszykarze Śląska Wrocław. 18 z 23 punktów zespołu w czwartej kwarcie zdobyli rewelacyjnie dysponowani w ataku Paweł Kikowski i Radosław Hyży. Trójkolorowi pokonali Sokoła 75:65, zaliczając szóstą ligową wygraną z rzędu!