Młodzi Spartanie w formie! Bardzo dobry występ wrocławian w DMPJ
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław zajęli drugie miejsce w piątej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, rozgrywanej w poniedziałek w Rawiczu. Spartanie zdobyli 25 "oczek", a lepsza okazała się jedynie leszczyńska Unia, która wygrała zawody z 28 punktami.

2017-06-13 3339 Autor: prochu
Ruszają bezpłatne zajęcia jogi na trawie w centrum miasta
0

Relaksuje, poprawia kondycję, wzmacnia zdrowie. 17 czerwca startuje letni cykl zajęć hatha jogi w centrum miasta, na patio OVO Wrocław. W każdą sobotę ćwiczenia poprowadzi trener klubu Holmes Place. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

2017-06-13 5391 Autor: prochu
4 dni do 5. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu - którędy pobiegną uczestnicy?
0

Piąta edycja PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu odbędzie się już za cztery dni. Którędy pobiegną uczestnicy jednej z największych polskich "połówek"? Historyczny Stadion Olimpijski, Panorama Racławicka, Dworzec Główny, most Grunwaldzki - to tylko niektóre z ważnych miejsc, w pobliżu których przebiegać będzie trasa biegu.

2017-06-13 4209 Autor: prochu
Koszykarze WKK Wrocław mistrzami Polski kadetów!
0

Kolejne koszykarskie mistrzostwo Polski we Wrocławiu! Po sukcesach Śląska (wygrana w zawodach mężczyzn do lat 20) i Ślęzy (złoty medal w rywalizacji kobiet do lat 16), teraz tytuł najlepszej drużyny w kraju wywalczyli młodzi koszykarze WKK Wrocław. Dolnoślązacy nie mieli sobie równych w turnieju finałowym mistrzostw Polski do lat 16, który rozgrywany był w Ostrowie Wielkopolskim.

2017-06-12 3787 Autor: Paweł Prochowski
Utalentowana rozgrywająca oraz amerykańska wicemistrzyni Niemiec z kontraktami we Wrocławiu
0

Volleyball SA ma dwie nowe rozgrywające. Kontrakty z wrocławskim klubem podpisały Amerykanka Valerie Nichol oraz Weronika Wołodko.

2017-06-12 3760 Autor: prochu
Ślęza świętowała Dzień Dziecka z najmłodszymi sportowcami [ZDJĘCIA]
0

To była kolejna udana impreza Ślęzy Wrocław. Poprzednie, te organizowane z okazji Mikołajek, były pięknie, kolorowe i fantastycznie. W niedzielę było podobnie, a nawet jeszcze piękniej i jeszcze bardziej kolorowo. Z roku na rok powiększa się liczba młodych sportowców trenujących w koszykarskiej i piłkarskiej Akademii 1KS-u. Miało to przełożenie na frekwencję na pikniku, przez który przewinęło się około półtora tysiąca osób.

2017-06-12 4172 Autor: Dariusz Parossa
Dwa sparingi Śląska przed startem sezonu
0

Choć rozgrywki ligowe piłkarze Śląska zakończyli nieco ponad tydzień temu, to już za 10 dni rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu. Wrocławianie wrócą do treningów 22 czerwca, a przed startem Ekstraklasy rozegrają dwa sparingi.

2017-06-12 2009 Autor: prochu
Byki na łopatkach! Betard Sparta zlała leszczyńską Unię! [RELACJA, GALERIA]
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław nie dali najmniejszych szans Unii Leszno i pewnie zwyciężyli 51:39. Najskuteczniejszymi zawodnikami we wrocławskim zespole byli Tai Woffinden (13 punktów) oraz Vaclav Milik (10 "oczek"). Wygrana ta dała Sparcie również punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu.

2017-06-11 4218 Autor: Paweł Prochowski
Święto kapeluszy na Partynicach. Powrót do przeszłości [ZDJĘCIA, VIDEO]
0

W niedzielę na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych we Wrocławiu rozegrana została kolejna gonitwa z cyklu Crystal Cup. Była to również czwarta edycja Ladies Day - na Partynicach zaroiło się od kapeluszy!

2017-06-11 5645 Autor: mgo, prochu
Historyczny wyczyn Vaclava Milika w Grand Prix Czech!
0

Zawodnik Betard Sparty Wrocław, Vaclav Milik zajął trzecie miejsce podczas sobotniej Grand Prix Czech w Pradze. Dzięki temu rezultatowi na stałe wpisał się do historii czeskiego speedwaya, bowiem nigdy wcześniej reprezentant gospodarzy nie zajął miejsca na podium podczas turniejów Grand Prix rozgrywanych w stolicy naszych południowych sąsiadów.

2017-06-11 2960 Autor: prochu