Vlog o Śląsku. Pierwszy punkt w roku, bohater Jakub Słowik [WIDEO]
0

Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali z Górnikiem Zabrze 1:1 w spotkaniu 24. kolejki Lotto Ekstraklasy. Bramkę dla wrocławian Arkadiusz Piech, a bohaterem był Jakub Słowik, który w końcówce obronił rzut karny. Mecz ten analizują Damian Filipowski i Jan Mikoś.

2018-02-25 3274 Autor: prochu, daf, Mariusz Huk
Emocje na własne życzenie. Ślęza wymęczyła zwycięstwo z Basketem 90 Gdynia [RELACJA, GALERIA]
0

Gdyby mecz trwał 20 minut, a Kourtney Treffers przez całe spotkanie prezentowała się tak, jak w pierwsze kwarcie, moglibyśmy mówić o deklasacji. Niestety, reguły gry w koszykówke są trochę inne i mimo totalnej dominacji w pierwszej połowie, koszykarki Ślęzy Wrocław pozwoliły rywalkom wrócić do gry po przerwie, a niewiele brakowało, by przegrały wygrany mecz. Mistrzynie Polski ostatecznie pokonały Basket 90 Gdynia 87:83.

2018-02-25 4352 Autor: prochu
Piłkarze Śląska po pierwszym tegorocznym meczu we Wrocławiu.
0

Piłkarze Śląska po pierwszym tegorocznym meczu we Wrocławiu. "Sędziowie zrobili się zbyt delikatni"

Śląsk Wrocław zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1 w spotkaniu 24. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy. Bohaterami WKS-u byli bramkarz Jakub Słowik, który w końcówce wybronił rzut karny oraz strzelec jedynego gola Arkadiusz Piech. - Ten punkt trzeba szanować - zgodnie przyznawali po meczu wrocławianie.

2018-02-25 4176 Autor: prochu
Tadeusz Pawłowski: Z Górnikiem nie mogliśmy ugrać nic więcej
0

- Grajmy twardo, ale fair. Martwi mnie jako trenera fakt kontuzji w składzie, które wynikały nie z twardą grą, a z brutalnością - mówił po spotkaniu Śląska z Górnikiem szkoleniowiec zabrzan Marcin Brosz. - Mecz był twardy i fair. Gdyby Górnik wykorzystał swoje sytuacje, trener byłby zadowolony z meczu - ripostował trener WKS-u Tadeusz Pawłowski. Zapraszamy na dwugłos trenerski.

2018-02-25 4552 Autor: prochu
Nowy trener, pierwszy punkt w roku. Śląsk Wrocław remisuje z Górnikiem Zabrze [RELACJA, GALERIA]
0

Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze 1:1 w spotkaniu 24. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy. Pierwszego gola w spotkaniu już w siódmej minucie strzelił Marcin Koj, a wynik wyrównał w 66. minucie Arkadiusz Piech. Bohaterem spotkania był jednak golkiper WKS-u Jakub Słowik, który w końcówce obronił rzut karny.

2018-02-25 4960 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka, prochu
Kolejny thriller i kolejne ważne zwycięstwo koszykarskiego WKS-u!
0

Koszykarze Śląska Wrocław powoli stają się specjalistami od emocjonujących końcówek. W niedzielę w Siedlcach wynik znów pozostawał sprawą otwartą do ostatnich sekund, ale w trzecim kolejnym pojedynku podopieczni Radosława Hyżego odnotowali cenne zwycięstwo i wciąż zachowują duże szanse na awans do play-offów i grę o awans do Polskiej Ligi Koszykówki.

2018-02-25 2997 Autor: prochu
Murawa na Stadionie Wrocław gotowa na nową rundę
0

Murawa na wrocławskim stadionie jest już gotowa do przyjęcia piłkarzy. Andrzej Trojan, greenkeeper obiektu oprowadził nas po mniej lub bardziej znanych zakątkach stadionu i pokazał, w jaki sposób pielęgnowana jest trawa.

2018-02-25 5236 Autor: Damian Filipowski, Mariusz Huk
Miłe złego początki. Impel przegrywa z rzeszowskim Developresem [GALERIA]
0

Niezły mecz wrocławskich siatkarek, niestety przegrany. Co prawda Impel zwyciężył w pierwszym secie 25:23, ale w kolejnych górą były przyjezdne z Rzeszowa. Faworytki wygrały trzy kolejne partie i wywiozły z Wrocławia trzy meczowe punkty.

2018-02-24 3997 Autor: prochu
Ostatnie dni zapisów do drugiej edycji Dolnośląskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
0

Jeszcze tylko do niedzieli, 25 lutego, można dokonywać zgłoszeń do drugiej edycji Dolnośląskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Pierwszy sezon okazał się sukcesem, a organizatorzy w startujących wkrótce rozgrywkach szykują kilka zmian i dodatkowych atrakcji.

2018-02-24 3329 Autor: prochu
Gdyńsko-wrocławska potyczka po raz czwarty. Ślęza podejmuje Basket 90 [ZAPOWIEDŹ]