Jan Urban nie jest już pierwszym trenerem Śląsk Wrocław. Jego następcą został Tadeusz Pawłowski, który do tej pory zarządzał Akademią Piłkarską Śląska Wrocław. Z pracą w Ślasku, żegna się również dotychczasowy dyrektor sportowy - Adam Matysek.

2018-02-19 6358 Autor: daf
Zwycięstwo Ślęzy Wrocław i udany debiut nowej zawodniczki [ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy z impetem wróciły do ligowej rywalizacji po przerwie związanej z meczami reprezentacji. Wrocławianki pokonały przed własną publicznością Ostrovię Ostrów Wlkp. 82:63. W ekipie mistrzyń Polski z dobrej strony pokazała się debiutująca w nowym zespole Łotyszka Elina Dikeoulakou.

2018-02-18 3487 Autor: mgo
Śląsk zrewanżował się Kotwicy!
0

Koszykarze Śląska pokonali na wyjeździe Energę Kotwicę Kołobrzeg 82:77 i tym samym zrewanżowali się za porażkę we Wrocławiu. Najlepszym zawodnikiem wrocławskiej drużyny był Jan Grzeliński, który zdobył 21 punktów.

2018-02-17 4053 Autor: mh
Impel wygrał z KSZO po nerwowej końcówce
0

Siatkarki Impelu Wrocław pokonały na wyjeździe KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1, choć pierwszego seta przegrały 16:25, a w czwartym niewiele brakowało, by rywalki doprowadziły do remisu 2:2.

2018-02-17 3845 Autor: mh
Kompromitacja Śląska w Warszawie. Przegrał z Legią aż 1:4 [RELACJA]
0

Srogim laniem dla Śląska Wrocław skończył się mecz z Legią Warszawa. Zespół trenera Jana Urbana skompromitował się w stolicy, przegrywając 1:4 i tracąc wszystkie gole w pierwszej połowie spotkania.

2018-02-16 3575 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Śląsk jedzie do Kołobrzegu po rewanż i zwycięstwo
0

Po niespodziewanej porażce u siebie z Pogonią Prudnik skomplikowała się sytuacja w tabeli koszykarzy wrocławskiego Śląska. Podopieczni Radosława Hyżego będą mieli okazję zrehabilitować się w sobotę w Kołobrzegu, gdzie zmierzą się z miejscową Kotwicą.

2018-02-16 3465 Autor: mh
Przełamać złą passę na wyjazdach. Kolejny mecz Impelu Wrocław
0

W ramach 18. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Impel Wrocław zmierzy się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Pierwszy mecz obu ekip zakończył się zwycięstwem drużyny prowadzonej przez Marka Solarewicza. Wrocławianki prowadziły wtedy 2:0. rywalki nie złożyły jednak broni i doprowadziły do tie-breaka. W decydującej partii górą były gospodynie.  Czy sytuacja powtórzy się w sobotę?

2018-02-16 3655 Autor: mh
Wrocławski półmaraton znów najpopularniejszy
0

Po raz drugi z rzędu wrocławski półmaraton był najczęściej wybieranym biegiem spośród wszystkich wchodzących w skład Korony Polskich Półmaratonów. Wśród 2698 zdobywców wyróżnienia za 2017 rok aż 1825 ukończyło 5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – oznacza to, że niemal 70% uczestników wybrało bieg w Stolicy Dolnego Śląska.

2018-02-16 3345 Autor: mh
Śląsk Wrocław zmierzy się z Legią Warszawa. Wreszcie wygra na wyjeździe? [ZAPOWIEDŹ]
0

To będzie szalenie trudny mecz. Śląsk Wrocław jedzie do Warszawy, gdzie zmierzy się z broniącą tytułu mistrza Polski Legią. W tym spotkaniu Śląsk musi wywalczyć co najmniej punkt, aby zachować marzenia o awansie do czołowej ósemki w Ekstraklasie.

2018-02-15 3537 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Z Polkowic do Wrocławia. Ślęza się wzmacnia
0

Nową koszykarką Ślęzy Wrocław została Elina Dikeoulakou, obwodowa zawodniczka z Łotwy, która rozpoczęła ten sezon w barwach CCC Polkowice. Jeśli uda się dopełnić formalności, Łotyszka zadebiutuje w barwach Ślęzy w niedzielnym meczu przeciwko Ostrovii Ostrów Wlkp.