Hokejowy wynik Ślęzy w Okręgowym Pucharze Polski [RELACJA]
0

Miał być spacerek, a wyszedł mecz z bardzo wymagającym rywalem. Ślęza Wrocław wygrała w 1/8 finału rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski z Polonią Jaszowice 5:3, mimo że przegrywała już 0:2. Trzy gole dla 1KS-u zdobył Jakub Jakóbczyk, a po jednym trafieniu dołożyli Kornel Traczyk i Hubert Muszyński.

2018-10-25 2744 Autor: prochu
Djordje Cotra: Nie ma różnicy czy gramy z Miedzią, czy z Legią
0

W piątek, w spotkaniu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Miedzią Legnica. - Potrzebujemy dobrego wyniku, żeby nasza gra poszła do przodu - mówi przed tym pojedynkiem obrońca WKS-u Djordje Cotra.

2018-10-24 2940 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Popełnialiśmy koszmarne błędy
0

Ślęza Wrocław w trzeciej kolejce Basket Ligi Kobiet pokonała Pszczółkę Lublin i nadal ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Z niedzielnej wygranej nie był do końca zadowolony szkoleniowiec 1KS-u, Arkadiusz Rusin, który miał wiele zastrzeżeń co do koncentracji swoich zawodniczek.

2018-10-24 2636 Autor: prochu
Tadeusz Pawłowski: To już jest ostatni dzwonek, cel nam ucieka
0

- Musimy zacząć wygrywać. Kolejna porażka i zdajemy sobie sprawę, że ten nasz cel nam ucieka. To ostatni dzwonek - ostrzega szkoleniowiec Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski po porażce 1:2 z Arką Gdynia.

2018-10-24 2487 Autor: prochu
Volley Wrocław wygrywa VII Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej
0

Siatkarki Volley Wrocław triumfowały w VII Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej, który w miniony weekend został rozegrany w Dąbrowie Górniczej. Podopieczne Marka Solarewicza wyprzedziły inną ekstraklasową drużynę - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

2018-10-23 2986 Autor: prochu
Nerwówka na własne życzenie. Ślęza wygrywa z Pszczółką Lublin [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław po trzech rozegranych spotkaniach w Energa Basket Lidze Kobiet wciąż mają na koncie komplet zwycięstw. W pierwszym meczu przed własną publicznością wrocławianki pokonały Pszczółkę Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 80:78.

2018-10-22 2438 Autor: prochu
Nagroda Marszałka dla Haad Rina - ostatni dzień wyścigowy na Partnicach
0

Haad Rin pod wodzą szwedzkiego dżokeja Niklasa Lovena z ogromną łatwością i z bardzo dużą przewagą nad rywalami wygrał Nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Podczas ostatniej niedzieli wyścigowej w 2018 roku uhonorowani zostali zwycięzcy z Paryża - Fazza Al Khalediah, trener Michał Borkowski i dżokej Pierantino Convertino.

2018-10-22 1462 Autor: prochu
Co za mecz! FutureNet Śląsk dopiero po dogrywce wygrywa w Siedlcach [RELACJA, WIDEO]
0

Koszykarze FutureNet Śląska Wrocław na własne życzenie zgotowali sobie nieprawdopodobne emocje w Siedlcach. Podopieczni Radosława Hyżego byli murowanym faworytem starcia z SKK i do przerwy wszystko szło zgodnie z planem, bo wygrywali 52:38. W trzeciej kwarcie siedlczanie wrócili do gry, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej wygraną WKS-owi w ostatniej akcji zapewnił Robert Skibniewski.

2018-10-21 2577 Autor: prochu
Niespodzianka w Poznaniu. WKK wygrywa z osłabionym Basketem [RELACJA]
0

WKK Wrocław wygrał w spotkaniu 5. kolejki koszykarskiej 1. ligi w Poznaniu z Biofarm Basketem 72:62. W trzeciej kwarcie wrocławianie odsłonie miejscowi odnotowali serię 16 punktów z rzędu i wrócili do gry. Ostatecznie jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyśc przechylił WKK, a najskuteczniejszym zawodnikiem wrocławian z 20 punktami był Damian Pieloch.

2018-10-21 2388 Autor: prochu
Piłkarze Ślęzy walczą o pucharowy ćwierćfinał. Będzie kolejny pogrom? [ZAPOWIEDŹ]
0

Ślęza Wrocław we wtorek - 23 października - o godzinie 17:30 rozegra w Jaszowicach z miejscową Polonią mecz 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski. Będzie to kolejny A-klasowy rywal na drodze 1KS-u. Wcześniej wrocławianie rozprawili się 7:0 z Burzą Godzieszowa i 12:2 z LZS-em Osiek.

2018-10-21 2440 Autor: prochu