Druga z rzędu porażka Śląska u siebie. Pierwsza ósemka się oddala [KOMENTARZ]
1

Śląsk Wrocław poniósł kolejną porażkę przed własną publicznością - w sobotę przegrał z Arką Gdynia 1:2. Przedsezonowy cel wrocławian, jakim był awans do czołowej ósemki, znacznie się oddala. Spotkanie oceniają Damian Filipowski i Jan Mikoś.

2018-10-21 3024 Autor: Damian Filipowski, Jan Mikoś / wideo: Mariusz Huk
Gwardia znów wraca z tarczą! Niesamowity trzeci set [RELACJA, WIDEO]
0

Trzy wyjazdy i trzy zwycięstwa. Imponująco rozpoczyna się sezon ligowy dla siatkarzy Gwardii na zapleczu PlusLigi. Nie dość, że wrocławski zespół zalicza komplet  wyjazdowych zwycięstw, to dodatkowo na rozkładzie ma solidne marki - dwóch spadkowiczów z elity oraz aktualnego mistrza 1. ligi. W Częstochowie wrocławianie wygrali z AZS-em 3:1, a nagroda MVP trafiła ponownie w ręce Kamila Maruszczyka. Niecodzienny przebieg miał trzeci set, w którym obie drużyny zdobyły łącznie aż 74 punkty.

2018-10-21 2599 Autor: prochu
Udana pogoń Ślęzy. Wrocławianie w końcówce wyrwali Warcie zwycięstwo [RELACJA, WIDEO]
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław jeszcze do 76. minuty przegrywali w Gorzowie Wielkopolskim z Wartą 1:2, ale świetna końcówka i dwie strzelona bramki dały 1KS-owi ważne zwycięstwo. Dzięki tej wygranej podopieczni Grzegorza Kowalskiego awansowali na drugie miejsce w tabeli, a do prowadzącego Górnika Polkowice tracą cztery "oczka".

2018-10-21 2707 Autor: prochu
Twierdza Wrocław upadła. Śląsk przegrał z Arką Gdynia 1:2
0

Rozczarowanie i gorycz - tyle zostawił po sobie Śląsk Wrocław po meczu z Arką Gdynia. Wrocławianie przegrali 1:2 i jest to porażka w pełni zasłużona, bo Śląsk nie pokazał w tym meczu nic, co pozwoliłoby mu zapracować choćby na remis.

2018-10-20 3274 Autor: Łukasz Maślanka
SKK Siedlce - FutureNet Śląsk Wrocław: ostatni grają z pierwszymi [ZAPOWIEDŹ]
0

W najbliższej kolejce 1. ligi ostatni zespół w tabeli zagra z liderem: SKK Siedlce podejmie FutureNet Śląsk Wrocław. Po dwóch ciężkich domowych meczach wrocławian czeka więc teoretycznie łatwiejszy wyjazd. Początek meczu w sobotę (20 października) o godzinie 18.

2018-10-20 2579 Autor: prochu
Kolejne starcie z częstochowianami. Gwardia jedzie pod Jasną Górę walczyć z AZS-em [ZAPOWIEDŹ]
0

Po efektownej wygranej przed własną publicznością, Gwardię Wrocław czeka kolejny wyjazd. Tym razem zawodnicy Piotra Lebiody udadzą się do Częstochowy, na starcie z legendarnym AZS-em.

2018-10-20 2631 Autor: prochu
Powrót do ligowej rzeczywistości. Ślęza ponownie odwiedza Gorzów Wlkp. [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej udziałem reprezentacji Dolnego Śląska w eliminacyjnym turnieju UEFA Regions' Cup, rozgrywki wznawia III liga. Ślęza Wrocław po raz drugi w przeciągu miesiąca odwiedzi Gorzów Wielkopolski. Poprzednio mierzyła się ze Stilonem (wygrywając 4:1), a teraz z beniaminkiem ligi, Wartą. Początek spotkania w sobotę - 2- października - o godzinie 13.

2018-10-20 2333 Autor: prochu
Tadeusz Pawłowski: Będziemy w dobrej formie fizycznej i psychicznej
0

- To, że zagramy jednym napastnikiem, nie wyrządzi nam wieklkeij krzywdy. Ale oczywiście szkoda, że nie pomoże nam Arek Piech - mówi przed sobotnim pojedynkiem z Arką Gdynia szkoleniowiec Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski.

2018-10-20 2403 Autor: prochu
Koniec przerwy, wraca Ekstraklasa! Śląsk zagra z Arką Gdynia [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dość pechowej porażce z Legią Warszawa, w Śląsku Wrocław chcą się odkuć i zgarnąć kolejne trzy punkty do ligowej kolekcji. W klubie deklarują, że podczas przerwy na mecze reprezentacyjne wykonano dobrą pracę. Jako pierwsza po przerwie formę wrocławian sprawdzi Arka Gdynia.

2018-10-19 2020 Autor: Łukasz Maślanka
Podtrzymać serię. Koszykarki Ślęzy przed pierwszym meczem u siebie [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę o godzinie 17 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim Ślęza Wrocław podejmie Pszczółkę Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin w meczu 4. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Będzie to pierwsze spotkanie brązowych medalistek z zeszłego sezonu na własnym parkiecie.

2018-10-19 2313 Autor: prochu