Ekopolin

Krzysztof Boczanowski (białe stroje) poprowadził swoich kolegów do zwycięstwa nad zespołem Zebrano.com.pl
0

WRONBA: Spokojne święta TST Kogeneracji

Koszykarze aktualych mistrzów WRONBY, zespołu TST Kogeneracja przerwali passe dwóch porażek i w 11. kolejce rozgrywek pokonali drużynę R.Eldo & Rado 65:57. Najlepszym strzelcem zwycięzców okazał się zdobywca 14 punktów, Mateusz Kasiński.

2011-12-20 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WROBASKET: Ekopolin ogrywa Ganz

Swoja pierwszą porażkę w obecnych rozgrywkach zapisał na swoim koncie zespół Ganz. Drużyna ta uległa Ekopolinowi 40:53, wśród zwycięzców najlepiej punktówał zdobywca 19 oczek - Marcin Jakóbczyk.

2011-11-02 00:00 Autor: pK
0

WRONBA: TAKO ogrywa McDonald\'s BGD

Na najwyższym szczeblu rozgrywek ligi WRONBA TAKO łatwo ograło osłabiony kadrowo McDonald's a TST Kogeneracja do ostatnich chwil walczyła z Hesem. Mecz zakończył się jednopunktowym zwycięstwem zespołu Mistrzów WRONBY - graczy TST.

2011-10-24 00:00 Autor: pK, press
0

WRONBA: Kogeneracja ogrywa beniaminka

W drugiej kolejce ligi WRONBA na najwyższym szczeblu rozgrywek doszło do pojedynku między TST Kogeneracją SA i Warriors. Górą byli wielokrotni mistrzowie ligi WRONBA, który pokonali beniaminka SuperWRONBY- Warriors 58:51.

2011-10-17 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WRO-BASKET: Wyniki losowania grup

Już w najbliższy weekend rozgrywki liga WRO-BASKET zainauguruje XXIII sezon rozgrywek.

2011-10-05 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WRONBA: Godne pożegnanie Ekopolinu

Po meczu w zeszłym tygodniu zakończonym dwoma dogrywkami i ostateczną przegraną było jasne, że zawodnicy Ekopolinu opuszczą szeregi SuperWRONBY. Koszykarze tego zespołu w swoim ostatnim meczu w najwyższej klasie rozgrywkowej pokonali Tako 47:45 a najlepszymi strzelcami zepołu był tercet: Jakóbczyk-Rzeźnicki-Wabnik, którzy solidarnie zdobyli po 11 punktów.

2011-05-30 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Patryk Siek w meczu przeciwko Ekopolinowi zdobył 26 punktów
0

WRONBA: Event Service zwycięża po dogrywkach

Koszykarze Event Service przegrywali już różnicą 17 punktów z zespołem Ekopolin jednak determinacja i aż dwie dogrywki pozwoliły byłemu mistrzowi SuperWRONBY na odniesienie końcowego sukcesu. Najwięcej punktów dla zwycięzców zdobył Patryk Siek, który zaaplikował Ekopolinowi 26 punktów.

2011-05-23 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WRONBA: Ekopolin znowu był blisko

Koszykarze Ekopolinu po raz kolejny nie potrafią znaleźć drogi do kosza w ostatnich sekundach spotkania. Scenariusz przegranego w 10. kolejce starcia z Samprausem był podobny do zeszłotygodniowego meczu z BGD McDonald's. Ekopolin ponownie miał piłkę w ostatniej akcji meczu jednak nie potrafił znaleźć recepty na umieszczenie jej w koszu. Najwięcej punktów dla zwycięzców pojedynku - zespołu Sampraus zdobył Paweł Kuciemba, który zapisał na swoim koncie 13 oczek.

2011-05-16 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WRONBA: Hes ogrywa Ekopolin

Hes od pierwszych minut kontrolował przebieg meczu z Ekopolinem. Zwycięstwo zespołu trenera Krzaka 58:48 jest wynikiem dominacji w strefie podkoszowej oraz tradycyjnie wysokiej skuteczności rzutów z dystansu. Najlepiej punktującym w szeregach Hesu był Przemysław Lewicki, który rzucił dla swojej ekipy 20 punktów.

2011-04-11 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WRONBA: Poznaliśmy skład Wielkiego Finału

Mecze minionego weekendu zadecydowały o składzie Wielkiego Finału ligi WRONBA jak i o losach zespołów pretendujących do awansu do wyższych klas rozgrywkowych. W Wielkim Finale SuperWRONBY spotkaja się Hes i Sampraus natomaist na zapleczu najwyższego szebla ligi MUKS Bielany zagra z McDonald's BGD.

2011-01-31 00:00 Autor: Piotr Kolisko