Impel Gwardia Wrocław

3

Siatkówka: thriller w Orbicie w starciu z Centrostalem

Ten mecz zapadnie wrocławskim kibicom siatkówki na długo w pamięci. Po pełnym emocji i zwrotów akcji meczu, siatkarki Impel Gwardii Wrocław pokonały GCB Centrostal Bydgoszcz 3:2.

2011-02-19 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
0

Siatkówka: Mecz Nadziei

Impel Gwardii Wrocław i Fundacji Na Ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową są organizatorami Meczu Nadziei, który odbędzie
się 6 Lutego pomiędzy siatkarkami Impel Gwardii Wrocław a Drużyną VIP-ów złożoną midzy innymi z takich sportowców jak: Maciej Zieliński, Dominik Tomczyk, Przemysław Kaźmierczak, Paweł Rańda). Sędzią meczu będzie Prezydent Rafał Dutkiewicz.

2011-02-03 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Siatkówka: Gwardia ogrywa Stal Mielec

Siatkarki Impelu Gwardii ze spotkania na spotkanie imponują coraz lepszą dyspozycją.Tym razem zawodniczki z Wrocławia nie dały szans ekipie Stali Mielec.

2011-01-18 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Gwardia: Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo

Zawodniczki Impelu Gwardii mogą cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w obecnym sezonie. Wrocławianki nie dały szans zespołowi Sandeco wygrywając w trzech setach do 21,21 i 22 punktów.

2011-01-10 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Impel Gwardia przegrywa z Organiką

Siatkarki Impelu Gwardii nie zaliczą do udanych inauguracyjnego spotkania przed własną publicznością. W sobotniem spotkaniu uległy w 4 setach zespołowi z Łodzi.

2010-12-15 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Impel Gwardia - siatkarska wizytówka Wrocławia

Po oficjalnej prezentacji zespołu Impelu Gwardii Wrocław możemy miec tylko nadzieję, że podopieczne trenera Błaszczyka będą nadal siatkarskim symbolem naszego miasta.

2010-11-29 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Siatkówka: Niemki poległy dwukrotnie

W rozegranym dwumeczu siatkarki wrocławskiej Gwardii pokonały zespół Köpenicker SC Berlin.

2010-11-02 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Impel Gwardia Wrocław trzecia w Jarocinie

Impel Gwardia Wrocław w kolejnym przedsezonowym sprawdzianie zajęła trzecie miejsce podczas turnieju rozgrywanego w Jarocinie.

2010-10-26 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Kolejny sprawdzian Impelu Gwardii Wrocław

Kolejnym krokiem w przygotowaniach drużyny Impelu Gwardii Wrocław będzie start w rozgrywanym w najblizszy weekend turnieju w Jarocinie.

2010-10-21 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Zawodniczki Impelu Gwardii Wrocław zagrają na turnieju Twardogóra Cup.